2014-11-11, 1 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov
KPVM 3:8 Klaipėda City-2
(2:4)
KPVM
Rungtynių eiga
Klaipėda City-2
Rimas Spangevičius, Aurimas Tunaitis, Ignas Komskis, Arvydas Dapkus, Gytis Rekeltas, Aleksas Volkovas, Kęstutis Žymantas, LAurynas Vandzinskas, Žygimantas Šakys, Darius Kryževičius, Naglis Pielkis, Artūras Memelberg, Gytis Anusas
Gytis Rekeltas
2 min. 1-0
9 min. 1-1
Viktor Klesčionok
Arvydas Dapkus
10 min. 2-1
11 min. 2-2
Anton Archipov
12 min. 2-3
Oleg Romančiuk
25 min. 2-4
Viktor Klesčionok
30 min. 2-5
Juozas Miravinskas
Gytis Rekeltas
33 min. 3-5
45 min. 3-6
Juozas Miravinskas
47 min. 3-7
Roman Abrašin
50 min. 3-8
Įvartis į savo vartus
Jevgenij Novičenkin, Roman Abrašin, Anton Archipov, Viktor Klesčionok Juozas Miravinskas, Viktor Novičenkin, Oleg Romančiuk, Dovydas Stonys

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Gytis Rekeltas, Ignas Komskis.
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0