2014-12-05, 4 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov
Ginduliai 3:23 Kuršiai
(2:8)
Ginduliai
Rungtynių eiga
Kuršiai
Edgaras Urba, Vytautas Urba, Artūras Žylius, Irmantas Taurinskas, Artūras Pocius, Simas Daividavičius, Mantas Žylius;
Simas Daividavičius
2 min. 1-0
Artūras Pocius
3 min. 2-0
6 min. 2-1
Artūras Valatkevičius
7 min. 2-2
Rokas Domarkas
8 min. 2-3
Rokas Domarkas
10 min. 2-4
Julius Merkelis
12 min. 2-5
Marius Šilauskas
13 min. 2-6
Mindaugas Kinčius
24 min. 2-7
Marius Šilauskas
25 min. 2-8
Rokas Domarkas
27 min. 2-9
Justas Adamas
28 min. 2-10
Artūras Valatkevičius
29 min. 2-11
Justas Adamas
31 min. 2-12
Marius Šilauskas
Vytautas Urba
32 min. 3-12
33 min. 3-13
Julius Merkelis
34 min. 3-14
Jurij Miruta
38 min. 3-15
Mindaugas Kinčius
40 min. 3-16
Marius Šilauskas
41 min. 3-17
Julius Merkelis
42 min. 3-18
Justas Adamas
44 min. 3-20
Mindaugas Kinčius
46 min. 3-21
Artūras Valatkevičius
49 min. 3-22
Julius Merkelis
50 min. 3-23
Martynas Vaišvila
Vytas Ruškys, Julius Merkelis, Mindaugas Kinčius, Martynas Vaišila, Artūras Valatkevičius, Rokas Domarkas, Jurij Miruta, Marius Šilauskas, Justas Adamas;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai