2014-12-05, 4 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov
Ginduliai 3:23 Kuršiai
(2:8)
Ginduliai
Rungtynių eiga
Kuršiai
Edgaras Urba, Vytautas Urba, Artūras Žylius, Irmantas Taurinskas, Artūras Pocius, Simas Daividavičius, Mantas Žylius;
Simas Daividavičius
2 min. 1-0
Artūras Pocius
3 min. 2-0
6 min. 2-1
Artūras Valatkevičius
7 min. 2-2
Rokas Domarkas
8 min. 2-3
Rokas Domarkas
10 min. 2-4
Julius Merkelis
12 min. 2-5
Marius Šilauskas
13 min. 2-6
Mindaugas Kinčius
24 min. 2-7
Marius Šilauskas
25 min. 2-8
Rokas Domarkas
27 min. 2-9
Justas Adamas
28 min. 2-10
Artūras Valatkevičius
29 min. 2-11
Justas Adamas
31 min. 2-12
Marius Šilauskas
Vytautas Urba
32 min. 3-12
33 min. 3-13
Julius Merkelis
34 min. 3-14
Jurij Miruta
38 min. 3-15
Mindaugas Kinčius
40 min. 3-16
Marius Šilauskas
41 min. 3-17
Julius Merkelis
42 min. 3-18
Justas Adamas
44 min. 3-20
Mindaugas Kinčius
46 min. 3-21
Artūras Valatkevičius
49 min. 3-22
Julius Merkelis
50 min. 3-23
Martynas Vaišvila
Vytas Ruškys, Julius Merkelis, Mindaugas Kinčius, Martynas Vaišila, Artūras Valatkevičius, Rokas Domarkas, Jurij Miruta, Marius Šilauskas, Justas Adamas;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
2 turas
FK VS-JONUŠAI - ROSA B
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
9 turas
GARANT GROUP - FK PLIUSAS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
7 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - DANĖS PERLAS

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
3. GARANT GROUP 7 16
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015