2014-12-09, 5 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov
Miško Pasaka 5:13 FK Sokeris
(3:7)
Miško Pasaka
Rungtynių eiga
FK Sokeris
Andrius Gecas, Tadas Raštikis, Ruslan Archipov, Kazys Žutautas, Evaldas Judvytis, Dovydas Paliulis, Stasas Urbonas, Vygantas Žuolys, Tomas Selskis, Julius Labžentis, Vilius Jarmalavičius;
3 min. 0-1
Mindaugas Tilvikas
5 min. 0-2
Dovydas Nossan
10 min. 0-3
Andrius Lukauskas
Julius Labžentis
11 min. 1-3
12 min. 1-4
Tadas Jaugelavičius
Stasas Urbonas
13 min. 2-4
Stasas Urbonas
13 min. 3-4
14 min. 3-5
Andrius Lukauskas
18 min. 3-6
Žydrūnas Karpis
19 min. 3-7
Dovydas Nossan
26 min. 3-8
Dovydas Nossan
30 min. 3-9
Dovydas Nossan
Tadas Raštikis
34 min. 4-9
Tadas Raštikis
40 min. 5-9
41 min. 5-10
Andrius Lukauskas
47 min. 5-11
Marius Jaugelavičius
49 min. 5-12
Andrius Lukauskas
50 min. 5-13
Tadas Jaugelavičius
Nerijus Narmontas, Tadas Jaugelavičius, Marius Jaugelavičius, Žydrūnas Karpis, Dovydas Nossan, Mindaugas Tilvikas, Andrius Lukauskas;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
AGLUONA-GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

20.05
FK "GRANATA" - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

21.10
MEGLARAS - ELVITRANSA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 10 27
2. KLAIPĖDA CITY 10 25
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10 25
4. FC "SUOLIUKAS" 10 24
5. SAREMA 10 21
6. FK "VS-JONUŠAI" 10 21
7. FELIŪGA 10 19
8. FK "GRANATA" 10 19
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 19
10. KRUOPA 10 18
11. VAKARŲ FRONTAS 10 15
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
13. NAUTICA 10 13
14. ELVITRANSA 10 7
15. FOTOAPARATAS.LT 10 6
16. MEMEL 10 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 4
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 10 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai