2014-11-13, 1 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Eugenijus Starostinas
Klaipėdos Policija 14:2 Ginduliai
(8:1)
Klaipėdos Policija
Rungtynių eiga
Ginduliai
Edmundas Navickas, Genadij Kazakovcev, Artūras Žilinskas, Dangirdas Žilinskas, Jaunius Erminas, Edmundas Lukauskas, Kęstutis Monkus, Julijus Prušinskas, Vitalis Marozas
3 min. 0-1
Vytautas Urba
Dangirdas Žilinskas
5 min. 1-1
Vitalis Marozas
7 min. 2-1
Vitalis Marozas
10 min. 3-1
Edmundas Lukauskas
11 min. 4-1
Dangirdas Žilinskas
17 min. 5-1
Julijus Prušinskas
22 min. 6-1
Julijus Prušinskas
23 min. 7-1
Julijus Prušinskas
25 min. 8-1
Dangirdas Žilinskas
33 min. 9-1
Dangirdas Žilinskas
35 min. 10-1
Dangirdas Žilinskas
38 min. 11-1
Edmundas Lukauskas
40 min. 12-1
Genadij Kazakovcev
44 min. 13-1
49 min. 13-2
Vytautas Urba
Genadij Kazakovcev
50 min. 14-2
Vytautas Urba, Edgaras Urba, Artūras Simulis, Modestas Norkevičius, Artūras Pocius, Stanislovas Balsevičius, Vladas Alejevas

Nuobaudos
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai