Turnyrinė lentelė
Vieta
Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. Klaipėdos Universitetas 11 10 1 0 101:27 74 31
2. GP-Policijos Asociacija 11 8 1 2 64:37 27 25
3. Nautica 11 7 2 2 43:29 14 23
4. Irenita 11 6 3 2 86:34 52 21
5. Klarksonas-Plikiai 11 7 0 4 67:67 0 21
6. Sportidus-KVK 11 6 0 5 45:56 -11 18
7. KUSK 11 4 3 4 60:57 3 15
8. Kruopa 11 4 1 6 52:59 -7 13
9. Baltai 11 3 1 7 54:82 -28 10
10. Sarema 11 2 0 9 31:74 -43 6
11. Bočiai 11 2 0 9 36:75 -39 6
12. Titanic 11 0 2 9 36:78 -42 2
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai