Kruopa
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
55 (vid. 3.06)
ĮMUŠTA
72 (vid. 4.00)
PRALEISTA
-17
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vidas DančenkaLaurynas NorkusAleksej FedosejevSergej FiodorovKasparas Davidonis
10 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vidas Dančenka
4
10
0
0
Laurynas Norkus
15
8
1
0
Kasparas Davidonis
12
6
0
0
Aleksej Fedosejev
14
6
0
0
Sergej Fiodorov
15
6
0
0
Saulius Mikalajūnas
12
5
0
0
Andrej Konovalov
12
4
0
0
Viktor Golovatij
6
3
0
0
Maksim Melechin
5
1
0
0
Oleg Vinogradov
8
1
0
0
Andrej Makov
4
1
0
0
Vladimiras Molis
14
1
0
0
Nerijus Genupskis
6
1
0
1
Rolandas Petraitis
6
1
1
0
Jevgenij Zaicev
12
0
0
0
Oleg Čmyr
10
0
0
0
Eugenijus Davidonis
16
0
0
0
Tadas Balčiūnas
4
0
0
0
Artūras Ščerbakovas
0
0
0
0
Vladimiras Česnakovas
3
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Marius Rumbutis
1
0
0
Maksim Šeremetov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-29
AGRpakas-Sendvaris
4:1
Kruopa
2
2015-05-08
Kruopa
6:2
Nautica
3
2015-05-12
Klaipėda City
4:2
Kruopa
4
2015-05-21
Kruopa
0:11
Klaipėdos Universitetas
4
2015-05-27
Vakarų frontas
2:3
Kruopa
6
2015-06-04
Kruopa
2:6
Uosto Direkcija
7
2015-06-10
Titanic
3:1
Kruopa
8
2015-06-19
Sarema
4:1
Kruopa
9
2015-06-30
Kruopa
4:1
Sparta
10
2015-07-29
Kruopa
1:3
AGRpakas-Sendvaris
11
2015-08-05
Nautica
4:2
Kruopa
12
2015-08-12
Kruopa
1:1
Klaipėda City
13
2015-08-17
Klaipėdos Universitetas
5:4
Kruopa
14
2015-08-26
Vakarų frontas
2:7
Kruopa
15
2015-09-03
Uosto Direkcija
10:2
Kruopa
16
2015-09-08
Kruopa
6:4
Titanic
17
2015-09-15
Sarema
3:0
Kruopa
18
2015-09-23
Sparta
2:12
Kruopa

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
1
2019-11-17
Sparta
-
Kruopa

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
KFA AKADEMIJA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA AKADEMIJA 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSėDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0