Klaipėda City
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
41 (vid. 2.28)
ĮMUŠTA
56 (vid. 3.11)
PRALEISTA
-15
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas NorkūnasDenis BelobokovAnton ArchipovViktor KlesčionokViačeslav Čiumačenko
9 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Norkūnas
5
9
1
0
Anton Archipov
18
5
1
0
Denis Belobokov
7
5
0
0
Viktor Klesčionok
12
4
0
0
Viačeslav Čiumačenko
6
4
0
0
Roman Abrašin
13
2
0
0
Dmitrij Burin
5
2
0
0
Ignas Kančelskis
6
1
0
0
Oleg Romančiuk
11
1
0
0
Pavel Siljanov
6
1
0
0
Tadas Petrauskas
5
1
3
0
Andrej Srokin
3
0
0
0
Dovydas Stonys
17
0
1
0
Mindaugas Kekys
0
0
0
0
Virginijus Lapinskas
3
0
0
0
Andrius Seniūnas
1
0
0
0
Michail Ivanov
2
0
0
0
Viktor Novičenkin
8
0
0
0
Jevgenij Novičenkin
11
0
0
0
Andrej Marinič
0
0
0
0
Sergej Jakovlev
8
0
0
0
Dmitrij Jakovlev
14
0
0
0
Vitalij Gurejev
11
0
0
0
Denis Dobrijan
16
0
0
0
Raidas Leonas
0
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Tomas Bardauskas
6
0
0
Edvardas Bružas
0
0
0
Andrius Jurkūnas
0
0
0
Juozas Miravinskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-30
Klaipėda City
0:6
Uosto Direkcija
2
2015-05-06
Titanic
0:0
Klaipėda City
3
2015-05-12
Klaipėda City
4:2
Kruopa
4
2015-05-19
Sparta
4:0
Klaipėda City
5
2015-05-26
Klaipėda City
1:1
AGRpakas-Sendvaris
6
2015-06-03
Nautica
1:4
Klaipėda City
7
2015-06-10
Klaipėda City
2:4
Sarema
8
2015-06-19
Klaipėda City
2:4
Klaipėdos Universitetas
9
2015-06-22
Vakarų frontas
0:7
Klaipėda City
10
2015-07-30
Uosto Direkcija
6:1
Klaipėda City
11
2015-08-04
Klaipėda City
1:2
Titanic
12
2015-08-12
Kruopa
1:1
Klaipėda City
13
2015-08-18
Klaipėda City
1:3
Sparta
14
2015-08-26
Klaipėda City
1:5
AGRpakas-Sendvaris
15
2015-09-01
Klaipėda City
3:2
Nautica
16
2015-09-08
Sarema
3:1
Klaipėda City
17
2015-09-14
Klaipėda City
2:9
Klaipėdos Universitetas
18
2015-09-25
Klaipėda City
10:3
Vakarų frontas

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai