Klaipėda City
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
41 (vid. 2.28)
ĮMUŠTA
56 (vid. 3.11)
PRALEISTA
-15
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas NorkūnasDenis BelobokovAnton ArchipovViktor KlesčionokViačeslav Čiumačenko
9 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Norkūnas
5
9
1
0
Anton Archipov
18
5
1
0
Denis Belobokov
7
5
0
0
Viktor Klesčionok
12
4
0
0
Viačeslav Čiumačenko
6
4
0
0
Roman Abrašin
13
2
0
0
Dmitrij Burin
5
2
0
0
Ignas Kančelskis
6
1
0
0
Oleg Romančiuk
11
1
0
0
Pavel Siljanov
6
1
0
0
Tadas Petrauskas
5
1
3
0
Andrej Srokin
3
0
0
0
Dovydas Stonys
17
0
1
0
Mindaugas Kekys
0
0
0
0
Virginijus Lapinskas
3
0
0
0
Andrius Seniūnas
1
0
0
0
Michail Ivanov
2
0
0
0
Viktor Novičenkin
8
0
0
0
Jevgenij Novičenkin
11
0
0
0
Andrej Marinič
0
0
0
0
Sergej Jakovlev
8
0
0
0
Dmitrij Jakovlev
14
0
0
0
Vitalij Gurejev
11
0
0
0
Denis Dobrijan
16
0
0
0
Raidas Leonas
0
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Tomas Bardauskas
6
0
0
Edvardas Bružas
0
0
0
Andrius Jurkūnas
0
0
0
Juozas Miravinskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-30
Klaipėda City
0:6
Uosto Direkcija
2
2015-05-06
Titanic
0:0
Klaipėda City
3
2015-05-12
Klaipėda City
4:2
Kruopa
4
2015-05-19
Sparta
4:0
Klaipėda City
5
2015-05-26
Klaipėda City
1:1
AGRpakas-Sendvaris
6
2015-06-03
Nautica
1:4
Klaipėda City
7
2015-06-10
Klaipėda City
2:4
Sarema
8
2015-06-19
Klaipėda City
2:4
Klaipėdos Universitetas
9
2015-06-22
Vakarų frontas
0:7
Klaipėda City
10
2015-07-30
Uosto Direkcija
6:1
Klaipėda City
11
2015-08-04
Klaipėda City
1:2
Titanic
12
2015-08-12
Kruopa
1:1
Klaipėda City
13
2015-08-18
Klaipėda City
1:3
Sparta
14
2015-08-26
Klaipėda City
1:5
AGRpakas-Sendvaris
15
2015-09-01
Klaipėda City
3:2
Nautica
16
2015-09-08
Sarema
3:1
Klaipėda City
17
2015-09-14
Klaipėda City
2:9
Klaipėdos Universitetas
18
2015-09-25
Klaipėda City
10:3
Vakarų frontas

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Informacija


Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 19
3. KLAIPĖDOS FM-2004 10 15
4. ROSA B 10 10
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 9
6. FK VS-JONUŠAI 10 8


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015