AGRpakas-Sendvaris
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
62 (vid. 3.44)
ĮMUŠTA
58 (vid. 3.22)
PRALEISTA
4
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis TendysRemigijus VaitkevičiusOvidijus MusulasRobertas GudasJevgenij Slugin
12 įvarč.12 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Tendys
16
12
1
0
Remigijus Vaitkevičius
14
12
0
0
Ovidijus Musulas
17
11
0
0
Robertas Gudas
14
10
0
0
Benas Alseika
18
3
1
0
Jevgenij Slugin
7
3
0
0
Šarūnas Bačko
9
3
0
0
Vytautas Zablockis
17
2
0
0
Sergėjus Bačko
10
1
0
0
Andrius Guralis
8
1
0
0
Simas Pranauskas
10
1
0
0
Genadij Loginovič
3
1
0
0
Simas Vitkauskas
3
0
0
0
Kęstutis Navardauskas
0
0
0
0
Martynas Sadlauskas
1
0
0
0
Andrius Jonkus
2
0
0
0
Konstantin Plikosov
1
0
0
0
Mindaugas Seminavičius
13
0
0
0
Donatas Bulvydas
0
0
0
0
Liudas Razma
2
0
1
0
Tomas Navardauskas
7
0
1
0
Martynas Vėlyvis
3
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Denis Budajev
2
0
0
Artūras Jakovenka
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-29
AGRpakas-Sendvaris
4:1
Kruopa
2
2015-05-06
Sparta
0:2
AGRpakas-Sendvaris
3
2015-05-14
Sarema
5:2
AGRpakas-Sendvaris
4
2015-05-20
AGRpakas-Sendvaris
6:1
Nautica
5
2015-05-26
Klaipėda City
1:1
AGRpakas-Sendvaris
6
2015-06-04
AGRpakas-Sendvaris
5:6
Klaipėdos Universitetas
7
2015-06-09
Vakarų frontas
2:3
AGRpakas-Sendvaris
8
2015-06-19
AGRpakas-Sendvaris
3:9
Uosto Direkcija
9
2015-06-22
Titanic
3:0
AGRpakas-Sendvaris
10
2015-07-29
Kruopa
1:3
AGRpakas-Sendvaris
11
2015-08-05
AGRpakas-Sendvaris
13:1
Sparta
12
2015-08-10
AGRpakas-Sendvaris
2:7
Sarema
13
2015-08-19
Nautica
3:2
AGRpakas-Sendvaris
14
2015-08-26
Klaipėda City
1:5
AGRpakas-Sendvaris
15
2015-09-03
Klaipėdos Universitetas
4:2
AGRpakas-Sendvaris
16
2015-09-07
AGRpakas-Sendvaris
5:1
Vakarų frontas
17
2015-09-14
AGRpakas-Sendvaris
1:6
Uosto Direkcija
18
2015-09-24
AGRpakas-Sendvaris
3:6
Titanic

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai