Nautica
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
12
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
47 (vid. 2.61)
ĮMUŠTA
70 (vid. 3.89)
PRALEISTA
-23
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Maksim JegorovKiril ČiupalovJuras MartinkėnasEduard SmirnovGiga Imnadzė
7 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Maksim Jegorov
13
7
1
0
Juras Martinkėnas
5
5
0
0
Kiril Čiupalov
7
5
0
0
Eduard Smirnov
9
4
1
0
Vadim Pinko
12
3
0
0
Mark Rybakov
11
3
1
0
Giga Imnadzė
5
3
0
0
Edmundas Gaigalas
11
2
1
0
Donatas Stankevičius
6
2
0
0
Artiom Korotjich
14
2
1
0
Eimantas Valančius
2
1
0
0
Aleksandr Nikolajenko
3
1
0
0
Timur Cyvaniuk
6
1
0
0
Jevgenij Bulbenkov
3
1
0
0
Menami Khaled
0
1
1
0
Andrius Jonkus
2
0
0
0
German Jezerskij
1
0
0
0
Andrej Višnevskij
3
0
0
0
Andrius Jotko
4
0
0
0
Sergej Solovjov
2
0
0
0
Jonas Stonkus
9
0
0
0
Arsenij Djakov
10
0
0
0
Dovydas Zakrevskij
12
0
0
0
Igor Gul
5
0
0
0
Ilja Petrov
1
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Klaidas Žukaitis
1
0
0
Stanislovas Normantas
1
0
0
Aleksas Volkovas
1
0
0
Justas Andriekus
0
0
0
Romas Žukauskas
0
0
0
Aleksandr Orinka
0
0
0
Paulius Grigaitis
0
0
0
Ignas Andriekus
0
0
0
Darius Gritkus
0
0
0
Nerijus Kosmakovas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-29
Nautica
2:4
Titanic
2
2015-05-08
Kruopa
6:2
Nautica
3
2015-05-14
Nautica
5:9
Sparta
4
2015-05-20
AGRpakas-Sendvaris
6:1
Nautica
4
2015-05-27
Sarema
3:2
Nautica
6
2015-06-03
Nautica
1:4
Klaipėda City
7
2015-06-11
Klaipėdos Universitetas
7:1
Nautica
8
2015-06-17
Nautica
3:0
Vakarų frontas
9
2015-06-25
Uosto Direkcija
3:4
Nautica
10
2015-07-28
Titanic
2:1
Nautica
11
2015-08-05
Nautica
4:2
Kruopa
12
2015-08-11
Sparta
0:3
Nautica
13
2015-08-19
Nautica
3:2
AGRpakas-Sendvaris
14
2015-08-25
Sarema
5:3
Nautica
15
2015-09-01
Klaipėda City
3:2
Nautica
16
2015-09-10
Nautica
2:5
Klaipėdos Universitetas
17
2015-09-17
Nautica
6:3
Vakarų frontas
18
2015-09-25
Nautica
2:6
Uosto Direkcija

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai