Nautica
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
12
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
47 (vid. 2.61)
ĮMUŠTA
70 (vid. 3.89)
PRALEISTA
-23
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Maksim JegorovKiril ČiupalovJuras MartinkėnasEduard SmirnovGiga Imnadzė
7 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Maksim Jegorov
13
7
1
0
Juras Martinkėnas
5
5
0
0
Kiril Čiupalov
7
5
0
0
Eduard Smirnov
9
4
1
0
Vadim Pinko
12
3
0
0
Mark Rybakov
11
3
1
0
Giga Imnadzė
5
3
0
0
Edmundas Gaigalas
11
2
1
0
Donatas Stankevičius
6
2
0
0
Artiom Korotjich
14
2
1
0
Eimantas Valančius
2
1
0
0
Aleksandr Nikolajenko
3
1
0
0
Timur Cyvaniuk
6
1
0
0
Jevgenij Bulbenkov
3
1
0
0
Menami Khaled
0
1
1
0
Andrius Jonkus
2
0
0
0
German Jezerskij
1
0
0
0
Andrej Višnevskij
3
0
0
0
Andrius Jotko
4
0
0
0
Sergej Solovjov
2
0
0
0
Jonas Stonkus
9
0
0
0
Arsenij Djakov
10
0
0
0
Dovydas Zakrevskij
12
0
0
0
Igor Gul
5
0
0
0
Ilja Petrov
1
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Klaidas Žukaitis
1
0
0
Stanislovas Normantas
1
0
0
Aleksas Volkovas
1
0
0
Justas Andriekus
0
0
0
Romas Žukauskas
0
0
0
Aleksandr Orinka
0
0
0
Paulius Grigaitis
0
0
0
Ignas Andriekus
0
0
0
Darius Gritkus
0
0
0
Nerijus Kosmakovas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-29
Nautica
2:4
Titanic
2
2015-05-08
Kruopa
6:2
Nautica
3
2015-05-14
Nautica
5:9
Sparta
4
2015-05-20
AGRpakas-Sendvaris
6:1
Nautica
4
2015-05-27
Sarema
3:2
Nautica
6
2015-06-03
Nautica
1:4
Klaipėda City
7
2015-06-11
Klaipėdos Universitetas
7:1
Nautica
8
2015-06-17
Nautica
3:0
Vakarų frontas
9
2015-06-25
Uosto Direkcija
3:4
Nautica
10
2015-07-28
Titanic
2:1
Nautica
11
2015-08-05
Nautica
4:2
Kruopa
12
2015-08-11
Sparta
0:3
Nautica
13
2015-08-19
Nautica
3:2
AGRpakas-Sendvaris
14
2015-08-25
Sarema
5:3
Nautica
15
2015-09-01
Klaipėda City
3:2
Nautica
16
2015-09-10
Nautica
2:5
Klaipėdos Universitetas
17
2015-09-17
Nautica
6:3
Vakarų frontas
18
2015-09-25
Nautica
2:6
Uosto Direkcija

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

19.00
MOSĖDIS - NAUTICA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

20.05
AGLUONA-GARANT GROUP - NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

21.10
ELVITRANSA - FK "VS-JONUŠAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 14 39
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. SAREMA 14 33
4. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
5. FK "GRANATA" 14 31
6. FC "SUOLIUKAS" 14 30
7. KLAIPĖDA CITY 14 28
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 25
9. KRUOPA 14 24
10. NAUTICA 14 23
11. FELIŪGA 14 19
12. ELVITRANSA 14 19
13. VAKARŲ FRONTAS 14 18
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 10
16. FOTOAPARATAS.LT 14 9
17. MEMEL 14 6
18. MOSĖDIS 14 6
19. AGLUONA-GARANT GROUP 14 4
20. MEGLARAS 14 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai