Titanic
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
34
TAŠKAI
60 (vid. 3.33)
ĮMUŠTA
49 (vid. 2.72)
PRALEISTA
11
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Giedrius ZeniauskasDenis DenikajevMantas KirilaAudrius ŠopisMaksim Nevolia
13 įvarč.12 įvarč.11 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Giedrius Zeniauskas
16
13
3
0
Denis Denikajev
15
12
0
0
Mantas Kirila
13
11
1
0
Audrius Šopis
14
5
0
0
Rolandas Uznys
5
4
0
0
Maksim Nevolia
11
4
0
0
Andrius Piekus
10
3
1
0
Martynas Mankus
9
2
4
1
Konstantin Andrijenko
4
2
0
0
Marius Renke
7
1
0
0
Nerijus Vaivada
2
0
0
0
Roman Zabalotnas
0
0
0
0
Michail Polianov
0
0
0
0
Viačeslav Jakučenko
1
0
0
0
Andrius Petreikis
0
0
0
0
Aleksandr Orinka
10
0
0
0
Aleksandr Vasiljev
1
0
0
0
Viktor Zujev
17
0
1
0
Kiril Iovov
11
0
0
0
Vasilij Nevolia
2
0
0
0
Eduard Garšanov
14
0
1
0
Herkus Norkus
0
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Julius Užkuraitis
2
0
0
Naglis Pielikis
1
0
0
Kęstas Ruzgys
0
0
0
Maksim Tiščenko
0
0
0
Aleksandr Pšonko
0
0
0
Marius Poškus
0
0
0
Grigorij Pavlov
0
0
0
Saulius Drąsutis
0
0
0
Sergej Litchovaj
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-29
Nautica
2:4
Titanic
2
2015-05-06
Titanic
0:0
Klaipėda City
3
2015-05-14
Klaipėdos Universitetas
3:2
Titanic
4
2015-05-20
Titanic
4:1
Vakarų frontas
5
2015-05-28
Uosto Direkcija
3:3
Titanic
6
2015-06-03
Titanic
3:11
Sarema
7
2015-06-10
Titanic
3:1
Kruopa
8
2015-06-17
Sparta
1:2
Titanic
9
2015-06-22
Titanic
3:0
AGRpakas-Sendvaris
10
2015-07-28
Titanic
2:1
Nautica
11
2015-08-04
Klaipėda City
1:2
Titanic
12
2015-08-13
Titanic
5:5
Klaipėdos Universitetas
13
2015-08-19
Vakarų frontas
2:7
Titanic
14
2015-08-27
Uosto Direkcija
2:5
Titanic
15
2015-09-02
Sarema
3:3
Titanic
16
2015-09-08
Kruopa
6:4
Titanic
17
2015-09-14
Sparta
4:2
Titanic
18
2015-09-24
AGRpakas-Sendvaris
3:6
Titanic

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

19.00
AGLUONA-GARANT GROUP - ELVITRANSA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

20.05
KRUOPA - NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
3. PORT MARE 8 21
4. FC "SUOLIUKAS" 8 21
5. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
6. FK "GRANATA" 8 18
7. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
8. SAREMA 8 17
9. FELIŪGA 8 15
10. KRUOPA 8 15
11. VAKARŲ FRONTAS 9 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
13. NAUTICA 9 10
14. MEMEL 8 6
15. ELVITRANSA 8 3
16. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 8 3
17. FOTOAPARATAS.LT 8 3
18. MOSĖDIS 8 3
19. AGLUONA-GARANT GROUP 8 1
20. MEGLARAS 8 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai