Titanic
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
34
TAŠKAI
60 (vid. 3.33)
ĮMUŠTA
49 (vid. 2.72)
PRALEISTA
11
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Giedrius ZeniauskasDenis DenikajevMantas KirilaAudrius ŠopisMaksim Nevolia
13 įvarč.12 įvarč.11 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Giedrius Zeniauskas
16
13
3
0
Denis Denikajev
15
12
0
0
Mantas Kirila
13
11
1
0
Audrius Šopis
14
5
0
0
Rolandas Uznys
5
4
0
0
Maksim Nevolia
11
4
0
0
Andrius Piekus
10
3
1
0
Martynas Mankus
9
2
4
1
Konstantin Andrijenko
4
2
0
0
Marius Renke
7
1
0
0
Nerijus Vaivada
2
0
0
0
Roman Zabalotnas
0
0
0
0
Michail Polianov
0
0
0
0
Viačeslav Jakučenko
1
0
0
0
Andrius Petreikis
0
0
0
0
Aleksandr Orinka
10
0
0
0
Aleksandr Vasiljev
1
0
0
0
Viktor Zujev
17
0
1
0
Kiril Iovov
11
0
0
0
Vasilij Nevolia
2
0
0
0
Eduard Garšanov
14
0
1
0
Herkus Norkus
0
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Julius Užkuraitis
2
0
0
Naglis Pielikis
1
0
0
Kęstas Ruzgys
0
0
0
Maksim Tiščenko
0
0
0
Aleksandr Pšonko
0
0
0
Marius Poškus
0
0
0
Grigorij Pavlov
0
0
0
Saulius Drąsutis
0
0
0
Sergej Litchovaj
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-29
Nautica
2:4
Titanic
2
2015-05-06
Titanic
0:0
Klaipėda City
3
2015-05-14
Klaipėdos Universitetas
3:2
Titanic
4
2015-05-20
Titanic
4:1
Vakarų frontas
5
2015-05-28
Uosto Direkcija
3:3
Titanic
6
2015-06-03
Titanic
3:11
Sarema
7
2015-06-10
Titanic
3:1
Kruopa
8
2015-06-17
Sparta
1:2
Titanic
9
2015-06-22
Titanic
3:0
AGRpakas-Sendvaris
10
2015-07-28
Titanic
2:1
Nautica
11
2015-08-04
Klaipėda City
1:2
Titanic
12
2015-08-13
Titanic
5:5
Klaipėdos Universitetas
13
2015-08-19
Vakarų frontas
2:7
Titanic
14
2015-08-27
Uosto Direkcija
2:5
Titanic
15
2015-09-02
Sarema
3:3
Titanic
16
2015-09-08
Kruopa
6:4
Titanic
17
2015-09-14
Sparta
4:2
Titanic
18
2015-09-24
AGRpakas-Sendvaris
3:6
Titanic

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai