Miško Pasaka
Logotipas
Informacija
13
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
39
TAŠKAI
82 (vid. 5.86)
ĮMUŠTA
25 (vid. 1.79)
PRALEISTA
57
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dovidas PaliulisTadas RaštikisJaunius ZimantasJulius LabžentisEdas Skyrius
22 įvarč.15 įvarč.15 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Dovidas Paliulis
22
0
0
Tadas Raštikis
15
1
0
Jaunius Zimantas
15
2
0
Julius Labžentis
10
0
0
Edas Skyrius
9
0
0
Edgaras Žemaitaitis
3
1
0
Gvidas Kulbickas
3
0
0
Vilius Jarmalavičius
2
2
0
Kazys Žutautas
1
2
0
Kostas Skarbalius
0
1
0
Stasas Urbonas
0
0
0
Ruslan Archipov
0
0
0
Karolis Malasenkovas
0
0
0
Marius Markevičius
0
0
0
Benediktas Mineikis
0
0
0
Julius Rupeika
0
0
0
Mindaugas Juodelis
0
0
0
Robertas Tranas
0
2
0
Andrius Gecas
0
0
0
Šarūnas Juodelis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-30
Miško Pasaka
3:1
FK "Koralas"
2
2015-05-07
Meglar
4:6
Miško Pasaka
3
2015-05-14
Visi Tūzai
1:6
Miško Pasaka
4
2015-05-21
Miško Pasaka
5:0
FC "Agluonėnai"
5
2015-05-28
Policijos mokykla
5:4
Miško Pasaka
6
2015-06-04
Miško Pasaka
2:1
FC "Suoliukas"
7
2015-06-08
Memel
3:6
Miško Pasaka
8
2015-07-30
FK "Koralas"
2:4
Miško Pasaka
9
2015-08-07
Miško Pasaka
5:2
Meglar
10
2015-08-13
Miško Pasaka
18:3
Visi Tūzai
11
2015-08-17
FC "Agluonėnai"
0:4
Miško Pasaka
12
2015-08-28
Policijos mokykla
0:5
Miško Pasaka
14
2015-09-11
Memel
2:11
Miško Pasaka
15
2015-09-03
FC "Suoliukas"
1:3
Miško Pasaka

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai