FK "Koralas"
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
55 (vid. 3.93)
ĮMUŠTA
34 (vid. 2.43)
PRALEISTA
21
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Benas KentraArtūras JanušasVilius IgnatavičiusOsvaldas KurauskasPavelas Domas
17 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Benas Kentra
17
0
0
Artūras Janušas
10
0
0
Vilius Ignatavičius
9
2
0
Osvaldas Kurauskas
8
0
0
Pavelas Domas
4
1
0
Saidas Senkus
4
0
0
Aivaras Umantas
1
1
0
Darius Ališauskas
1
0
0
Valdas Butvydas
1
0
0
Egidijus Kiburys
0
1
0
Artūras Televičius
0
0
0
Vaclovas Vainutis
0
0
0
Giedrius Andriulionis
0
0
0
Aurimas Petraitis
0
0
0
Mindaugas Šadauskas
0
0
0
Vilius Tarasovas
0
0
0
Dainius Vaitkus
0
0
0
Darius Malonė
0
0
0
Lukas Lubauskas
0
0
0
Andrius Puotkalis
0
0
1
Mantas Galinis
0
0
0
Arvydas Dapkus
0
0
0
Tadas Jaugelavičius
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Rimvydas Vaičius
0
0
0
Gediminas Žalys
0
0
0
Kęstutis Čėsnas
0
0
0
Martynas Šmitas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-30
Miško Pasaka
3:1
FK "Koralas"
2
2015-05-05
FK "Koralas"
9:1
Visi Tūzai
3
2015-05-11
FC "Agluonėnai"
1:4
FK "Koralas"
4
2015-05-19
FK "Koralas"
1:3
Policijos mokykla
5
2015-05-25
FC "Suoliukas"
4:1
FK "Koralas"
6
2015-06-01
FK "Koralas"
3:3
Memel
7
2015-06-09
FK "Koralas"
2:3
Meglar
8
2015-07-30
FK "Koralas"
2:4
Miško Pasaka
9
2015-08-04
Visi Tūzai
1:16
FK "Koralas"
10
2015-08-10
FK "Koralas"
5:2
FC "Agluonėnai"
11
2015-08-20
Policijos mokykla
1:3
FK "Koralas"
12
2015-08-25
FC "Suoliukas"
3:1
FK "Koralas"
13
2015-08-31
Memel
2:3
FK "Koralas"
14
2015-09-10
Meglar
3:4
FK "Koralas"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai