2015-07-20, 3 turas.
Vieta: Klaipėdos m. centrinio stadiono d.d. aikštėTeisėjai: Donatas Rumšas, Sergėjus Bačko, Kevin Drungilas
Baltai 3:1 KKT
(1:1)
Baltai
Rungtynių eiga
KKT
Tomas Domarkas
Andrius Piekus
Egidijus Žukauskas
Egidijus Bucevičius
Edmundas Gaigalas
Žybartas Ringys
Mark Rybakov
Mindaugas Kuhlins
Giedrius Zeniauskas
Robertas Ringys
Andrius Gedgaudas
Tadas Karinauskas
Mantas Galinis
Vadim Pinko
10 min. 0:1
Dovydas Nossan
Tadas Karinauskas
33 min. 1:1 (11 m.)
Mindaugas Kuhlins
57 min. 2:1
Mantas Galinis
65 min. 3:1
Raimondas Alseika
Stasys Brazauskas
Arūnas Dievinas
Mantas Mažionis
Andrius Laukauskas
Robertas Kratavičius
Martyn Jefišov
Dovydas Nossan
Juozas Serapinas
Audrius Gadeikis
Žydrūnas Karpis
Vitalijus Kvietkauskas
Gintautas Jakumas
Ernestas Razonas
Gintaras Merkevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Audrius Gadeikis, Andrius Lukauskas, Martyn Jefišov, Tomas Domarkas, Andrius Piekus.
Raudonos kortelės : Andrius Lukauskas, Giedrius Zeniauskas.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - KLAIPĖDOS FM
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.15
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai