2015-10-08, 20 turas.
Vieta: Klaipėdos centrinio stadiono d.d. aikštėTeisėjai: Donatas Rumšas, Gevork Arakelian, Vladimir Gerasimov
Baltai 4:3 Klarksonas-Sakuona
(0:1)
Baltai
Rungtynių eiga
Klarksonas-Sakuona
Tomas Domarkas
Andrius Puotkalis
Andrius Piekus
Markas Šuika
Egidijus Žukauskas
Egidijus Bucevičius
Edmundas Gaigalas
Žybartas Ringys
Mindaugas Kuhlins
Giedrius Zeniauskas
Robertas Ringys
Artūras Janušas
Laurynas Norkus
Denis Budajev
Tadas Karinauskas
42 min. 0:1
Mindaugas Žemaitaitis
Robertas Ringys
60 min. 1:1
Robertas Ringys
62 min. 2:1
70 min. 2:2
Robertas Šalkauskas
77 min. 2:3
Maksim Jegorov
Egidijus Žukauskas
78 min. 3:3
Tadas Karinauskas
89 min. 4:3
Kostas Skarbalius
Henrikas Daublys
Arnoldas Kumšlys
Darius Grigaitis
Marius Valskis
Kazimieras Žutautas
Artūras Mosejevas
Robertas Šalkauskas
Maksim Jegorov
Romas Stonys
Dovidas Paliulis
Gvidas Kulbickas
Mindaugas Žemaitaitis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Artūras Janušas.
Raudonos kortelės : Darius Grigaitis, Maksim Jegorov.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.30
KRUOPA - PORT MARE
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai