2015-05-21, 4 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Saulius Atmanavičius
Kruopa 0:11 Klaipėdos Universitetas
(0:6)
Kruopa
Rungtynių eiga
Klaipėdos Universitetas
Maksim Šeremetov
Andrej Konovalov
Marius Rumbutis
Oleg Čmyr
Viktor Golovatij
Andrej Makov
Vladimiras Molis
Sergej Fiodorov
Saulius Mikalajūnas
Eugenijus Davidonis
Aleksej Fedosejev
Rolandas Petraitis
10 min. 0:1
Robertas Šalkauskas
14 min. 0:2
Justas Noreika
16 min. 0:3
Justas Noreika
23 min. 0:4
Andrius Pancerovas
28 min. 0:5
Justas Noreika
30 min. 0:6
Andrius Pancerovas
32 min. 0:7
Karolis Atutis
35 min. 0:8
Saulius Varkalis
40 min. 0:9
Petras Rupeinis
57 min. 0:10
Andrius Pancerovas
60 min.0:11
Žilvinas Kymantas
Martynas Matūza
Karolis Atutis
Donatas Pancerovas
Artūras Melenberg
Petras Rupeinis
Žilvinas Kymantas
Marius Valskis
Šarūnas Šiaulys
Saulius Varkalis
Justas Noreika
Robertas Šalkauskas
Andrius Pancerovas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
5. FK VIENUOLIKĖ 4 4
6. FK GRANATA 3 3
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0