2015-06-10, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Aidas Mazalas
Klaipėda City 2:4 Sarema
(2:1)
Klaipėda City
Rungtynių eiga
Sarema
Dmitrij Jakovlev
Roman Abrašin
Viktor Klesčionok
Viktor Novičenkin
Tadas Petrauskas
Ignas Kančelskis
Sergej Jakovlev
Anton Archipov
Tomas Bardauskas
Denis Dobrijan
Dovydas Stonys
Viktor Klesčionok
10 min. 1:0
14 min. 1:1
Ernestas Alekna
Tomas Bardauskas
15 min. 2:1
39 min. 2:2
Vytautas Laurinaitis
42 min. 2:3
Ernestas Alekna
45 min. 2:4
Vytautas Laurinaitis
Dmitrij Černiak
Vytautas Laurinaitis
Ernestas Alekna
Scott Palmer
Ramūnas Narvilas
Vladimir Gerasimov
Arūnas Arbatauskas
Donatas Žičkus
Lukas Šarkauskis
Lukas Kereišis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Dmitrij Černiak, Anton Archipov, Tadas Petrauskas, Ernestas Alekna.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0