2015-07-30, 10 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
Vakarų frontas 4:11 Klaipėdos Universitetas
(1:3)
Vakarų frontas
Rungtynių eiga
Klaipėdos Universitetas
Erikas Mockus
Romas Stonys
Vaidotas Juškus
Dainius Bukantas
Aneris Adomkevičius
Igor Abdulajev
Giedrius Jurevičius
Mindaugas Šimkus
Arūnas Beinartas
Arvydas Eibutis
Marijus Eibutis
2 min. 0:1
Robertas Poškus
8 min. 0:2
Marius Valskis
Mindaugas Šimkus
19 min. 1:2
23 min. 1:3
Vygantas Zubavičius
37 min. 1:4
Artūras Melenberg
Romas Stonys
41 min. 2:4
42 min. 2:5
Karolis Kelpšas
Arvydas Eibutis
45 min. 3:5
Vaidotas Juškus
48 min. 4:5
51 min. 4:6
Robertas Šalkauskas
52 min. 4:7
Marius Valskis
56 min. 4:8
Marius Valskis
58 min. 4:9
Šarunas Šiaulys
59 min. 4:10
Karolis Kelpšas
60 min. 4:11
Karolis Kelpšas
Martynas Matūza
Karolis Kelpšas
Vygantas Zubavičius
Robertas Poškus
Dalius Tomkevičius
Deivydas Fiodorovas
Marius Valskis
Egidijus Bucevičius
Šarūnas Šiaulys
Robertas Šalkauskas
Marius Komovas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0