2015-08-05, 11 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
AGRpakas-Sendvaris 13:1 Sparta
(6:0)
AGRpakas-Sendvaris
Rungtynių eiga
Sparta
Mindaugas Seminavičius
Robertas Gudas
Ovidijus Musulas
Martynas Vėlyvis
Andrius Guralis
Sergėjus Bačko
Vytautas Zablockis
Remigijus Vaitkevičius
Jevgenij Slugin
Benas Alseika
Ovidijus Musulas
2 min. 1:0
Ovidijus Musulas
7 min. 2:0
Jevgenij Slugin
16 min. 3:0
Ovidijus Musulas
17 min. 4:0
Ovidijus Musulas
19 min. 5:0
Robertas Gudas
28 min. 6:0
Sergėjus Bačko
38 min. 7:0
Robertas Gudas
40 min. 8:0
Jevgenij Slugin
48 min. 9:0
Robertas Gudas
50 min. 10:0
Robertas Gudas
52 min. 11:0
Remigijus Vaitkevičius
56 min. 12:0
58 min. 12:1
Mindaugas Žemaitaitis
Ovidijus Musulas
60 min. 13:1
Mindaugas Urbė
Arvydas Trizno
Artūras Bytautas
Artūras Mosejevas
Vilius Čižauskas
Igor Sulžickij
Mindaugas Žemaitaitis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai