2015-08-19, 13 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
Vakarų frontas 2:7 Titanic
(2:2)
Vakarų frontas
Rungtynių eiga
Titanic
Erikas Mockus
Romas Stonys
Vytautas Baltmiškis
Arvydas Eibutis
Vaidotas Juškus
Marijus Eibutis
Dinius Žernys
Dainius Bukantas
Mindaugas Šimkus
Giedrius Jurevičius
Romas Stonys
6 min. 1:0
12 min. 1:1
Audrius Šopis
14 min. 1:2
Mantas Kirila
Romas Stonys
20 min. 2:2
36 min. 2:3
Denis Denikajev
46 min. 2:4
Denis Denikajev
47 min. 2:5
Denis Denikajev
52 min. 2:6
Mantas Kirila
57 min. 2:7
Rolandas Uznys
Kiril Iovov
Giedrius Zeniauskas
Viktor Zujev
Rolandas Uznys
Mantas Kirila
Denis Denikajev
Eduard Garšanov
Audrius Šopis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Romas Stonys, Viktor Zujev, Dainius Bukantas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai