2015-09-02, 15 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Saulius Atmanavičius
Sarema 3:3 Titanic
(3:3)
Sarema
Rungtynių eiga
Titanic
Tomas Domarkas
Vytautas Laurinatis
Stanislovas Normantas
Martyn Jefišov
Ernestas Alekna
Scott Palmer
Ramūnas Narvilas
Dmitrij Černiak
Vladimir Gerasimov
Arūnas Arbatauskas
Edvardas Kalinovas
Donatas Žičkus
Rokas Girtautas
Lukas Kereišis
2 min. 0:1
Denis Denikajev
Ernestas Alekna
6 min. 1:1
11 min. 1:2
Denis Denikajev
Vytautas Laurinaitis
17 min. 2:2
Ernestas Alekna
20 min. 3:2
28 min. 3:3 (10 m.)
Giedrius Zeniauskas
Kiril Iovov
Giedrius Zeniauskas
Andrius Piekus
Konastantin Andrijenko
Viktor Zujev
Rolandas Uznys
Denis Denikajev
Eduard Garšanov
Audrius Šopis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Andrius Piekus, Eduard Garšanov, Giedrius Zeniauskas, Vladimir Gerasimov.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0