2015-09-14, 17 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Saulius Atmanavičius
AGRpakas-Sendvaris 1:6 Uosto Direkcija
(0:2)
AGRpakas-Sendvaris
Rungtynių eiga
Uosto Direkcija
Mindaugas Seminavičius
Simas Pranauskas
Ovidijus Musulas
Šarūnas Bačko
Sergėjus Bačko
Andrius Guralis
Vytautas Zablockis
Remigijus Vaitkevičius
Karolis Tendys
Benas Alseika
14 min. 0:1
Giedrius Kšanas
16 min. 0:2
Karolis Inta
Šarūnas Bačko
18 min. 1:2
41 min. 1:3
Ernestas Razonas
47 min. 1:4
Ernestas Razonas
51 min. 1:5
Ernestas Razonas
55 min. 1:6
Karolis Inta
Edvinas Razutis
Almantas Mickus
Robertas Baltuonė
Karolis Simonavičius
Donatas Laurinavičius
Giedrius Kšanas
Robertas Kratavičius
Andrius Lukauskis
Žydrūnas Karpis
Robertas Rimutis
Ernestas Razonas
Karolis Inta
Paulius Ruseckas
Pogos Karapetian

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai