2015-05-19, 4 turas.
Vieta: Klaipėdos centrinio stadiono d.d. aikštėTeisėjai: Orestas Abramavičius
FK "Koralas" 1:3 Policijos mokykla
(0:2)
FK "Koralas"
Rungtynių eiga
Policijos mokykla
Aurimas Petraitis
Aivaras Umantas
Egidijus Kiburys
Pavelas Domas
Osvaldas Kurauskas
Vilius Ignatavičius
Benas Kentra
Vaclovas Vainutis
Saidas Senkus
Darius Ališauskas
Giedrius Vainulionis
Mindaugas Šadauskas
Vilius Tarasovas
15 min. 0:1
Vitalis Marozas
17 min. 0:2
Andrius Gedgaudas
Darius Ališauskas
26 min. 1:2
45 min. 1:3
Tadas Jurkus
Sigitas Gujis
Arnoldas Kumšlys
Vitalis Marozas
Vytautas Medaikis
Egidijus Staražinskas
Dovydas Narkus
Mindaugas Davidavičius
Andrius Gedgaudas
Tadas Jurkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai