2015-08-04, 9 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
Visi Tūzai 1:16 FK "Koralas"
(0:8)
Visi Tūzai
Rungtynių eiga
FK "Koralas"
Kasparas Liutikas
Dainius Bitinas
Aurimas Meilė
Lukas Indriulis
Giedrius Malvicas
Simas Jankauskas
Tadas Rimolaitis
Sania Sumenkov
Konstantin Shalamanov
Andrius Armalis
Vladislav Jančenka
Roman Popruga
Žygintas Žalys
3 min. 0:1
Artūras Janušas
4 min. 0:2
Benas Kentra
7 min. 0:3
Benas Kentra
11 min. 0:4
Benas Kentra
12 min. 0:5
Vilius Ignatavičius
16 min. 0:6
Artūras Janušas
21 min. 0:7
Artūras Janušas
28 min. 0:8
Pavelas Domas
36 min. 0:9
Artūras Janušas
40 min. 0:10
Vilius Ignatavičius
41 min. 0:11
Benas Kentra
Aurimas Meilė
44 min. 1:11
45 min. 1:12
Vilius Ignatavičius
51 min. 1:13
Benas Kentra
53 min. 1:14
Benas Kentra
55 min. 1:15
Artūras Janušas
60 min. 1:16
Artūras Janušas
Aurimas Petraitis
Aivaras Umantas
Egidijus Kiburys
Pavelas Domas
Vilius Ignatavičius
Artūras Televičius
Artūras Janušas
Benas Kentra
Saidas Senkus
Valdas Bulvydas
Mindaugas Šadauskas
Dainius Vaitkus
Tadas Jaugelavičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - KLAIPĖDOS FM
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.15
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai