2015-08-13, 10 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Paulius Selezniovas
Miško Pasaka 18:3 Visi Tūzai
(8:0)
Miško Pasaka
Rungtynių eiga
Visi Tūzai
Kostas Skarbalius
Edgaras Žemaitaitis
Tadas Raštikis
Dovydas Paliulis
Kazys Žutautas
Vilius Jarmalavičius
Jaunius Zimantas
Gvidas Kulbickas
Robertas Tranas
Andrius Gecas
Edas Skyrius
Edas Skyrius
2 min. 1:0
Dovidas Paliulis
4 min. 2:0
Edas Skyrius
12 min. 3:0
Tadas Raštikis
16 min. 4:0
Jaunius Zimantas
21 min. 5:0 (10 m.)
Tadas Raštikis
23 min. 6:0
Jaunius Zimantas
28 min. 7:0
Edgaras Žemaitaitis
30 min. 8:0
Edas Skyrius
31 min. 9:0
Dovidas Paliulis
34 min. 10:0
Dovidas Paliulis
40 min. 11:0
Edas Skyrius
42 min. 12:0
Dovidas Paliulis
44 min. 13:0
Vilius Jarmalavičius
45 min. 14:0
Jaunius Zimantas
49 min. 15:0
Edgaras Žemaitaitis
52 min. 16:0
55 min. 16:1
Kasparas Liutikas
58 min. 16:2
Aurimas Meilė
Jaunius Zimantas
59 min. 17:2
60 min. 17:3
Kasparas Liutikas
Dovidas Paliulis
60 min. 18:3
Kasparas Liutikas
Aurimas Meilė
Lukas Indriulis
Kipras Baranauskas
Jordanas Jomantas
Dovydas Piečia
Simas Jankauskas
Tadas Rimolaitis
Vladislav Jančenka
Roman Popruga
Romas Skorobagatskij

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Simas Jankauskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.15
KLAIPĖDA CITY B - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.15
KLAIPĖDA CITY - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
7. FK GIRULIAI 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 1 3
2. KLAIPĖDA CITY B 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. KLAIPĖDOS FM-1 1 1
5. FC SUOLIUKAS 1 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0