GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
64 (vid. 5.82)
ĮMUŠTA
41 (vid. 3.73)
PRALEISTA
23
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis UrbaitisAndrius ButkusMantas GudauskasJulius TriuškaEdvinas Bračkus
31 įvarč.12 įvarč.12 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Urbaitis
9
31
2
0
Mantas Gudauskas
13
12
0
1
Andrius Butkus
13
12
1
0
Julius Triuška
13
5
1
0
Edvinas Bračkus
12
4
0
0
Mindaugas Jonelys
3
3
0
0
Mikas Kura
9
3
0
0
Deividas Padaigis
3
3
0
0
Aurimas Šlušnys
4
2
0
0
Darius Uselis
13
1
0
0
Artūras Montrimas
11
1
0
0
Aurelijus Staponka
0
0
0
0
Robertas Uosis
1
0
0
0
Giedrius Ratkus
0
0
0
0
Vilius Norvilas
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-13
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
6:2
BOČIAI
2
2015-11-20
BALTAI
0:12
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3
2015-11-27
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7:6
PM "ARARAT"
4
2015-12-02
IRENITA
8:5
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5
2015-12-11
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5:3
KRUOPA
6
2015-12-17
SAKUONA-PLIKIAI
1:5
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7
2016-01-11
NAUTICA
4:6
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
8
2016-01-15
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5:4
SAREMA
9
2016-01-20
KUSK
4:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
10
2016-01-27
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3:2
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
11
2016-02-05
TITANIC
7:6
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
12
2016-02-09
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
8:5
SAREMA
13
2016-02-12
IRENITA
2:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
14
2016-02-16
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2:2
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai