GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
64 (vid. 5.82)
ĮMUŠTA
41 (vid. 3.73)
PRALEISTA
23
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis UrbaitisAndrius ButkusMantas GudauskasJulius TriuškaEdvinas Bračkus
31 įvarč.12 įvarč.12 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Urbaitis
9
31
2
0
Mantas Gudauskas
13
12
0
1
Andrius Butkus
13
12
1
0
Julius Triuška
13
5
1
0
Edvinas Bračkus
12
4
0
0
Mindaugas Jonelys
3
3
0
0
Mikas Kura
9
3
0
0
Deividas Padaigis
3
3
0
0
Aurimas Šlušnys
4
2
0
0
Darius Uselis
13
1
0
0
Artūras Montrimas
11
1
0
0
Aurelijus Staponka
0
0
0
0
Robertas Uosis
1
0
0
0
Giedrius Ratkus
0
0
0
0
Vilius Norvilas
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-13
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
6:2
BOČIAI
2
2015-11-20
BALTAI
0:12
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3
2015-11-27
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7:6
PM "ARARAT"
4
2015-12-02
IRENITA
8:5
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5
2015-12-11
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5:3
KRUOPA
6
2015-12-17
SAKUONA-PLIKIAI
1:5
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7
2016-01-11
NAUTICA
4:6
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
8
2016-01-15
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5:4
SAREMA
9
2016-01-20
KUSK
4:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
10
2016-01-27
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3:2
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
11
2016-02-05
TITANIC
7:6
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
12
2016-02-09
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
8:5
SAREMA
13
2016-02-12
IRENITA
2:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
14
2016-02-16
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2:2
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
MEMEL - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai