PM "ARARAT"
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
14
TAŠKAI
43 (vid. 3.91)
ĮMUŠTA
73 (vid. 6.64)
PRALEISTA
-30
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justas MiliusTadas VitkauskasAndrius GedgaudasDeivydas SurblysRobertas Šmitas
10 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Justas Milius
9
10
0
0
Tadas Vitkauskas
8
9
0
0
Andrius Gedgaudas
10
8
3
0
Deivydas Surblys
7
5
3
0
Robertas Šmitas
5
3
0
0
Paulius Lapas
7
2
0
0
Arūnas Šeškus
6
1
0
0
Martynas Gricius
4
1
0
0
Tadas Kazlauskas
10
1
3
0
Edgaras Jonaitis
4
0
0
1
Edvinas Jarmala
2
0
0
0
Gevork Arakelian
10
0
0
0
Sigitas Gujis
3
0
0
0
Manfredas Ramonas
0
0
0
0
Modestas Mickus
2
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-11
KRUOPA
3:4
PM "ARARAT"
2
2015-11-19
PM "ARARAT"
6:1
SAKUONA-PLIKIAI
3
2015-11-27
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7:6
PM "ARARAT"
4
2015-12-03
PM "ARARAT"
7:5
SAREMA
5
2015-12-09
KUSK
6:5
PM "ARARAT"
6
2015-12-16
PM "ARARAT"
0:15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2016-01-08
TITANIC
7:1
PM "ARARAT"
8
2016-01-13
PM "ARARAT"
3:3
BOČIAI
9
2016-01-21
BALTAI
7:8
PM "ARARAT"
9
2016-01-25
PM "ARARAT"
2:2
NAUTICA
11
2016-02-04
PM "ARARAT"
1:17
IRENITA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KFA AKADEMIJA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai