PM "ARARAT"
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
14
TAŠKAI
43 (vid. 3.91)
ĮMUŠTA
73 (vid. 6.64)
PRALEISTA
-30
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justas MiliusTadas VitkauskasAndrius GedgaudasDeivydas SurblysRobertas Šmitas
10 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Justas Milius
9
10
0
0
Tadas Vitkauskas
8
9
0
0
Andrius Gedgaudas
10
8
3
0
Deivydas Surblys
7
5
3
0
Robertas Šmitas
5
3
0
0
Paulius Lapas
7
2
0
0
Arūnas Šeškus
6
1
0
0
Martynas Gricius
4
1
0
0
Tadas Kazlauskas
10
1
3
0
Edgaras Jonaitis
4
0
0
1
Edvinas Jarmala
2
0
0
0
Gevork Arakelian
10
0
0
0
Sigitas Gujis
3
0
0
0
Manfredas Ramonas
0
0
0
0
Modestas Mickus
2
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-11
KRUOPA
3:4
PM "ARARAT"
2
2015-11-19
PM "ARARAT"
6:1
SAKUONA-PLIKIAI
3
2015-11-27
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7:6
PM "ARARAT"
4
2015-12-03
PM "ARARAT"
7:5
SAREMA
5
2015-12-09
KUSK
6:5
PM "ARARAT"
6
2015-12-16
PM "ARARAT"
0:15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2016-01-08
TITANIC
7:1
PM "ARARAT"
8
2016-01-13
PM "ARARAT"
3:3
BOČIAI
9
2016-01-21
BALTAI
7:8
PM "ARARAT"
9
2016-01-25
PM "ARARAT"
2:2
NAUTICA
11
2016-02-04
PM "ARARAT"
1:17
IRENITA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai