BOČIAI
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
50 (vid. 4.55)
ĮMUŠTA
60 (vid. 5.45)
PRALEISTA
-10
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Erikas VainorasRokas UrbelisLev SonEdgaras DrąsutisTimur Cyvaniuk
8 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Rokas Urbelis
10
8
0
0
Erikas Vainoras
7
8
0
0
Lev Son
8
7
0
0
Edgaras Drąsutis
11
6
1
0
Timur Cyvaniuk
11
4
0
0
Rolandas Lukošaitis
6
3
1
0
Vladimir Gerasimov
8
3
0
0
Sigitas Urbys
3
2
0
0
Edgaras Ditmonas
4
2
0
0
Paulius Grigaitis
6
1
0
0
Donatas Žičkus
2
1
0
0
Aleksandr Babachin
3
1
0
0
Donatas Montvidas
0
1
0
0
Evaldas Karpavičius
2
1
0
0
Gražvydas Gujis
4
1
1
0
Martynas Matūza
0
0
0
0
Martyn Jefišov
1
0
0
0
Tomas Domarkas
10
0
0
0
Aleksej Vorovskij
1
0
0
0
Liutauras Rimkus
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-13
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
6:2
BOČIAI
2
2015-11-19
BOČIAI
3:1
SAREMA
3
2015-11-25
KUSK
8:6
BOČIAI
4
2015-12-02
BOČIAI
2:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2015-12-11
TITANIC
7:1
BOČIAI
6
2015-12-17
BOČIAI
3:4
NAUTICA
7
2016-01-08
BOČIAI
3:7
BALTAI
8
2016-01-13
PM "ARARAT"
3:3
BOČIAI
9
2016-01-23
BOČIAI
4:10
IRENITA
10
2016-01-27
KRUOPA
3:7
BOČIAI
11
2016-02-05
BOČIAI
16:8
SAKUONA-PLIKIAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai