KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
112 (vid. 10.18)
ĮMUŠTA
32 (vid. 2.91)
PRALEISTA
80
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ernestas RazonasAurimas SkurdelisŽilvinas KymantasMarius StonkusEdmundas Zakaras
34 įvarč.15 įvarč.12 įvarč.11 įvarč.11 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Ernestas Razonas
11
34
1
0
Aurimas Skurdelis
12
15
0
0
Žilvinas Kymantas
8
12
0
0
Edmundas Zakaras
11
11
1
0
Marius Stonkus
11
11
0
0
Donatas Surblys
8
8
0
0
Tomas Tomašauskas
0
7
0
0
Robertas Šalkauskas
12
7
1
0
Marius Komovas
2
4
0
0
Edgaras Lukoševičius
11
4
0
0
Kęstutis Ivaškevičius
1
2
0
0
Liudvikas Valius
11
2
0
0
Audrius Tolis
9
2
0
0
Mantas Grigaitis
0
0
0
0
Justas Noreika
0
0
0
0
Karolis Atutis
0
0
0
0
Dmitrij Šiškin
0
0
0
0
Aurimas Vertelis
0
0
0
0
Mantas Galdikas
1
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-11
KUSK
3:12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2015-11-18
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:1
NAUTICA
3
2015-11-25
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:1
TITANIC
4
2015-12-02
BOČIAI
2:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2015-12-09
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
12:6
BALTAI
6
2015-12-16
PM "ARARAT"
0:15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2016-01-06
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:2
IRENITA
8
2016-01-13
KRUOPA
3:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2016-01-25
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
28:9
SAKUONA-PLIKIAI
10
2016-01-27
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3:2
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
11
2016-02-03
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
16:2
SAREMA
13
2016-02-12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:1
NAUTICA
14
2016-02-16
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2:2
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai