IRENITA
Logotipas
Informacija
9
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
27
TAŠKAI
80 (vid. 7.27)
ĮMUŠTA
30 (vid. 2.73)
PRALEISTA
50
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas NavikasGvidas JuškaOrestas AbramavičiusValdas TrakysTadas Gudauskas
15 įvarč.14 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Donatas Navikas
9
15
0
0
Gvidas Juška
13
14
1
0
Orestas Abramavičius
10
11
0
0
Valdas Trakys
11
10
0
0
Tadas Gudauskas
11
9
0
0
Marius Valskis
13
9
1
0
Andrius Paulauskas
10
8
1
0
Mantas Perepliotovas
12
5
0
0
Donatas Rumšas
3
1
0
0
Haroldas Jonauskis
0
0
0
0
Valdas Kvecys
0
0
0
0
Saulius Ašmonas
0
0
0
0
Svajūnas Butkus
0
0
0
0
Valentas Butkus
0
0
0
0
Edgaras Barkus
4
0
0
0
Aleksandras Ivanauskas
0
0
0
0
Ernestas Grudys
13
0
0
0
Linas Vaitkus
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
NAUTICA
3:1
IRENITA
2
2015-11-18
IRENITA
14:2
KRUOPA
3
2015-11-23
SAKUONA-PLIKIAI
3:7
IRENITA
4
2015-12-02
IRENITA
8:5
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5
2015-12-10
SAREMA
3:5
IRENITA
6
2015-12-18
IRENITA
9:5
KUSK
7
2016-01-06
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:2
IRENITA
8
2016-01-14
IRENITA
4:1
TITANIC
9
2016-01-23
BOČIAI
4:10
IRENITA
10
2016-01-28
IRENITA
3:0
BALTAI
11
2016-02-04
PM "ARARAT"
1:17
IRENITA
13
2016-02-12
IRENITA
2:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
14
2016-02-16
IRENITA
4:2
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
16 turas.

19.00
NAUTICA - ELVITRANSA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
16 turas.

20.05
VAKARŲ FRONTAS - FK "VS-JONUŠAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
16 turas.

21.10
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - AGLUONA-GARANT GROUP
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 15 42
2. SAREMA 15 34
3. FK "GRANATA" 15 34
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 15 34
5. FK "VS-JONUŠAI" 15 33
6. KLAIPĖDA CITY 15 31
7. FC "SUOLIUKAS" 15 30
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 15 28
9. NAUTICA 15 26
10. KRUOPA 15 24
11. ELVITRANSA 15 22
12. VAKARŲ FRONTAS 15 21
13. FELIŪGA 15 19
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 15 18
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 15 13
16. FOTOAPARATAS.LT 15 9
17. MEMEL 15 6
18. MOSĖDIS 15 6
19. MEGLARAS 15 5
20. AGLUONA-GARANT GROUP 15 4
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai