IRENITA
Logotipas
Informacija
9
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
27
TAŠKAI
80 (vid. 7.27)
ĮMUŠTA
30 (vid. 2.73)
PRALEISTA
50
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas NavikasGvidas JuškaOrestas AbramavičiusValdas TrakysTadas Gudauskas
15 įvarč.14 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Donatas Navikas
9
15
0
0
Gvidas Juška
13
14
1
0
Orestas Abramavičius
10
11
0
0
Valdas Trakys
11
10
0
0
Tadas Gudauskas
11
9
0
0
Marius Valskis
13
9
1
0
Andrius Paulauskas
10
8
1
0
Mantas Perepliotovas
12
5
0
0
Donatas Rumšas
3
1
0
0
Haroldas Jonauskis
0
0
0
0
Valdas Kvecys
0
0
0
0
Saulius Ašmonas
0
0
0
0
Svajūnas Butkus
0
0
0
0
Valentas Butkus
0
0
0
0
Edgaras Barkus
4
0
0
0
Aleksandras Ivanauskas
0
0
0
0
Ernestas Grudys
13
0
0
0
Linas Vaitkus
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
NAUTICA
3:1
IRENITA
2
2015-11-18
IRENITA
14:2
KRUOPA
3
2015-11-23
SAKUONA-PLIKIAI
3:7
IRENITA
4
2015-12-02
IRENITA
8:5
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5
2015-12-10
SAREMA
3:5
IRENITA
6
2015-12-18
IRENITA
9:5
KUSK
7
2016-01-06
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:2
IRENITA
8
2016-01-14
IRENITA
4:1
TITANIC
9
2016-01-23
BOČIAI
4:10
IRENITA
10
2016-01-28
IRENITA
3:0
BALTAI
11
2016-02-04
PM "ARARAT"
1:17
IRENITA
13
2016-02-12
IRENITA
2:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
14
2016-02-16
IRENITA
4:2
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FC SUOLIUKAS - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. KRANTONA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0