NAUTICA
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
60 (vid. 5.45)
ĮMUŠTA
39 (vid. 3.55)
PRALEISTA
21
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius PapšysGerman JezerskijMaksim JegorovEduard SmirnovMarsel Balasanov
14 įvarč.13 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Papšys
7
14
0
0
German Jezerskij
14
13
0
0
Maksim Jegorov
14
9
0
0
Eduard Smirnov
13
7
0
0
Marsel Balasanov
8
6
0
0
Andrius Jotko
14
6
0
0
Jurij Jeremejev
6
5
0
0
Mark Rybakov
12
4
0
0
Vytas Kurmis
13
2
0
0
Edvinas Razutis
9
2
0
1
Andrej Višnevskij
0
0
0
0
Artiom Jerošenko
3
0
0
0
Vadim Pinko
0
0
0
0
Aleksandr Nikolajenko
8
0
1
0
Giga Imnadzė
0
0
0
0
Nikita Peretiatko
0
0
0
0
Artiom Korotkich
6
0
0
0
Edmundas Gaigalas
9
0
0
1
Igor Gul
1
0
0
0
Gediminas Kruša
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
NAUTICA
3:1
IRENITA
2
2015-11-18
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:1
NAUTICA
3
2015-11-23
NAUTICA
14:2
KRUOPA
4
2015-12-03
TITANIC
2:7
NAUTICA
5
2015-12-10
NAUTICA
11:2
SAKUONA-PLIKIAI
6
2015-12-17
BOČIAI
3:4
NAUTICA
7
2016-01-11
NAUTICA
4:6
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
8
2016-01-14
BALTAI
7:5
NAUTICA
9
2016-01-21
NAUTICA
2:3
SAREMA
9
2016-01-25
PM "ARARAT"
2:2
NAUTICA
11
2016-02-04
NAUTICA
7:4
KUSK
12
2016-02-08
NAUTICA
5:2
KUSK
13
2016-02-12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:1
NAUTICA
14
2016-02-16
IRENITA
4:2
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0