NAUTICA
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
60 (vid. 5.45)
ĮMUŠTA
39 (vid. 3.55)
PRALEISTA
21
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius PapšysGerman JezerskijMaksim JegorovEduard SmirnovMarsel Balasanov
14 įvarč.13 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Papšys
7
14
0
0
German Jezerskij
14
13
0
0
Maksim Jegorov
14
9
0
0
Eduard Smirnov
13
7
0
0
Marsel Balasanov
8
6
0
0
Andrius Jotko
14
6
0
0
Jurij Jeremejev
6
5
0
0
Mark Rybakov
12
4
0
0
Vytas Kurmis
13
2
0
0
Edvinas Razutis
9
2
0
1
Andrej Višnevskij
0
0
0
0
Artiom Jerošenko
3
0
0
0
Vadim Pinko
0
0
0
0
Aleksandr Nikolajenko
8
0
1
0
Giga Imnadzė
0
0
0
0
Nikita Peretiatko
0
0
0
0
Artiom Korotkich
6
0
0
0
Edmundas Gaigalas
9
0
0
1
Igor Gul
1
0
0
0
Gediminas Kruša
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
NAUTICA
3:1
IRENITA
2
2015-11-18
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:1
NAUTICA
3
2015-11-23
NAUTICA
14:2
KRUOPA
4
2015-12-03
TITANIC
2:7
NAUTICA
5
2015-12-10
NAUTICA
11:2
SAKUONA-PLIKIAI
6
2015-12-17
BOČIAI
3:4
NAUTICA
7
2016-01-11
NAUTICA
4:6
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
8
2016-01-14
BALTAI
7:5
NAUTICA
9
2016-01-21
NAUTICA
2:3
SAREMA
9
2016-01-25
PM "ARARAT"
2:2
NAUTICA
11
2016-02-04
NAUTICA
7:4
KUSK
12
2016-02-08
NAUTICA
5:2
KUSK
13
2016-02-12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:1
NAUTICA
14
2016-02-16
IRENITA
4:2
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
9 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

21.10
9 turas
FK SMK - FELIŪGA

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 3 2
5. ROSA B 2 1
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. GARANT GROUP 8 19
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. NAUTICA 9 13
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
8. FK SMK 8 12
9. FC "SUOLIUKAS" 8 11
10. FK "GRANATA" 8 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 8 7
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 9 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. FK SOKERIS 7 13
4. MEMEL 7 7
5. DANĖS PERLAS 7 6
6. KRUOPA 7 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015