KUSK
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
71 (vid. 6.45)
ĮMUŠTA
65 (vid. 5.91)
PRALEISTA
6
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Simas JuškaAndrius MarcinkevičiusAlgimantas BačianskisKarolis KelpšasArnoldas Nausėdas
11 įvarč.10 įvarč.10 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Simas Juška
12
11
1
0
Andrius Marcinkevičius
9
10
0
0
Karolis Kelpšas
12
10
1
0
Algimantas Bačianskis
8
10
0
0
Arnoldas Nausėdas
12
9
0
0
Aidas Capas
12
5
0
0
Eimantas Rudavičius
11
4
0
0
Martynas Draukšas
12
3
0
0
Simonas Alsys
12
3
0
0
Gediminas Strikys
8
2
0
0
Giedrius Kurpeikis
10
1
0
0
Audrius Vitkauskas
12
1
0
0
Paulius Juška
4
0
0
0
Justas Raziūnas
0
0
0
0
Skirmantas Rakauskas
0
0
0
0
Darius Paldauskas
1
0
0
0
Vincentas Šarkauskas
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-11
KUSK
3:12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2015-11-20
TITANIC
3:4
KUSK
3
2015-11-25
KUSK
8:6
BOČIAI
4
2015-12-04
BALTAI
3:9
KUSK
5
2015-12-09
KUSK
6:5
PM "ARARAT"
6
2015-12-18
IRENITA
9:5
KUSK
7
2016-01-06
KUSK
9:2
KRUOPA
8
2016-01-15
SAKUONA-PLIKIAI
7:18
KUSK
9
2016-01-20
KUSK
4:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
10
2016-01-29
SAREMA
7:1
KUSK
11
2016-02-04
NAUTICA
7:4
KUSK
12
2016-02-08
NAUTICA
5:2
KUSK

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai