SAREMA
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
60 (vid. 5.45)
ĮMUŠTA
59 (vid. 5.36)
PRALEISTA
1
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis RokasEvaldas GarbauskasRamūnas NarvilasTomas BardauskasSimonas Jurkus
24 įvarč.15 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Rokas
12
24
1
0
Evaldas Garbauskas
10
15
0
0
Ramūnas Narvilas
11
9
0
0
Tomas Bardauskas
12
5
0
0
Simonas Jurkus
5
3
0
0
Mindaugas Bitinas
3
2
0
0
Scott Palmer
9
2
0
0
Lukas Kereišis
11
2
0
0
Ernestas Alekna
5
1
0
0
Rokas Girtautas
4
1
0
0
Chadie Naeim
0
0
0
0
Donatas Averkinas
0
0
0
0
Mykolas Kaveckas
0
0
0
0
Armandas Pocius
0
0
0
0
Abdo Zein-al-Abedeen
2
0
0
0
Stanislovas Normantas
0
0
0
0
Simas Kaušas
11
0
0
0
Khaled Menani
4
0
1
0
Dmitrij Černiak
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-13
SAREMA
5:3
TITANIC
2
2015-11-19
BOČIAI
3:1
SAREMA
3
2015-11-27
SAREMA
8:8
BALTAI
4
2015-12-03
PM "ARARAT"
7:5
SAREMA
5
2015-12-10
SAREMA
3:5
IRENITA
6
2015-12-16
KRUOPA
3:9
SAREMA
7
2016-01-07
SAREMA
13:6
SAKUONA-PLIKIAI
8
2016-01-15
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5:4
SAREMA
9
2016-01-21
NAUTICA
2:3
SAREMA
10
2016-01-29
SAREMA
7:1
KUSK
11
2016-02-03
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
16:2
SAREMA
12
2016-02-09
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
8:5
SAREMA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.30
KLAIPĖDA CITY - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai