LAJM
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
35 (vid. 3.18)
ĮMUŠTA
75 (vid. 6.82)
PRALEISTA
-40
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Šarūnas MonstavičiusRobertas GirdžiūnasRobertas BenetisAivaras RubavičiusAleksandras Ševelkovas
8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Šarūnas Monstavičius
8
1
0
Robertas Girdžiūnas
6
0
0
Robertas Benetis
6
0
0
Aivaras Rubavičius
6
0
0
Aleksandras Ševelkovas
5
1
0
Laurynas Plačas
2
1
0
Georgij Štukov
1
0
0
Lukas Kukšta
1
0
0
Artūras Rožinas
0
0
0
Dalius Mockus
0
0
0
Artūras Abrutis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
GINDULIAI
1:1
LAJM
2
2015-11-20
LAJM
2:9
KLAIPĖDA CITY-2
3
2015-11-24
BEGA
8:2
LAJM
4
2015-12-04
LAJM
2:4
FK "VIENUOLIKĖ"
5
2015-12-09
FM-3
5:7
LAJM
6
2015-12-18
LAJM
6:8
KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2016-01-07
MEMEL
8:2
LAJM
8
2016-01-14
LAJM
4:16
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
9
2016-01-21
FC "AGLUONĖNAI"
2:2
LAJM
10
2016-01-29
LAJM
0:3
MEGLAR
11
2016-02-04
LAJM
7:11
KPVM

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0