LAJM
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
35 (vid. 3.18)
ĮMUŠTA
75 (vid. 6.82)
PRALEISTA
-40
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Šarūnas MonstavičiusRobertas GirdžiūnasRobertas BenetisAivaras RubavičiusAleksandras Ševelkovas
8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Šarūnas Monstavičius
8
1
0
Robertas Girdžiūnas
6
0
0
Robertas Benetis
6
0
0
Aivaras Rubavičius
6
0
0
Aleksandras Ševelkovas
5
1
0
Laurynas Plačas
2
1
0
Georgij Štukov
1
0
0
Lukas Kukšta
1
0
0
Artūras Rožinas
0
0
0
Dalius Mockus
0
0
0
Artūras Abrutis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
GINDULIAI
1:1
LAJM
2
2015-11-20
LAJM
2:9
KLAIPĖDA CITY-2
3
2015-11-24
BEGA
8:2
LAJM
4
2015-12-04
LAJM
2:4
FK "VIENUOLIKĖ"
5
2015-12-09
FM-3
5:7
LAJM
6
2015-12-18
LAJM
6:8
KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2016-01-07
MEMEL
8:2
LAJM
8
2016-01-14
LAJM
4:16
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
9
2016-01-21
FC "AGLUONĖNAI"
2:2
LAJM
10
2016-01-29
LAJM
0:3
MEGLAR
11
2016-02-04
LAJM
7:11
KPVM

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai