KLAIPĖDA CITY-2
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
71 (vid. 6.45)
ĮMUŠTA
40 (vid. 3.64)
PRALEISTA
31
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Roman AbrašinMarius PrišmontasIgor SokolovRuslan KočerginOleg Romančiuk
25 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Roman Abrašin
25
0
0
Marius Prišmontas
11
0
0
Igor Sokolov
10
0
0
Ruslan Kočergin
8
0
0
Oleg Romančiuk
6
0
0
Andrej Rogov
4
0
0
Andrius Seniūnas
4
0
0
Pavel Siljanov
4
0
0
Andrius Šimulynas
3
0
0
Michail Ivanov
2
0
0
Armandas Rakauskas
2
0
0
Sergej Jakovlev
1
0
0
Jevgenij Novičenkin
1
0
0
Edvardas Bružas
0
0
0
Raidas Leonas
0
0
0
Viktor Novičenkin
0
0
0
Sergej Solovjov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-13
KLAIPĖDA CITY-2
9:1
FC "AGLUONĖNAI"
2
2015-11-20
LAJM
2:9
KLAIPĖDA CITY-2
3
2015-11-27
KLAIPĖDA CITY-2
7:4
KPVM
4
2015-12-04
GINDULIAI
5:5
KLAIPĖDA CITY-2
5
2015-12-11
MEGLAR
3:8
KLAIPĖDA CITY-2
6
2015-12-15
KLAIPĖDA CITY-2
2:8
BEGA
7
2016-01-08
FK "VIENUOLIKĖ"
5:6
KLAIPĖDA CITY-2
8
2016-01-11
KLAIPĖDA CITY-2
15:2
FM-3
9
2016-01-22
KLAIPĖDOS POLICIJA
3:0
KLAIPĖDA CITY-2
10
2016-01-29
KLAIPĖDA CITY-2
9:0
MEMEL
12
2016-02-05
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
7:1
KLAIPĖDA CITY-2
12
2016-02-11
KLAIPĖDA CITY-2
5:5
BEGA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FC SUOLIUKAS - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. KRANTONA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0