BEGA
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
93 (vid. 8.45)
ĮMUŠTA
60 (vid. 5.45)
PRALEISTA
33
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŠimkusRomualdas ŽukauskasGiedrius JuodisGvidas KulbickasŠarūnas Juodelis
62 įvarč.13 įvarč.9 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Šimkus
62
0
0
Romualdas Žukauskas
13
0
0
Giedrius Juodis
9
0
0
Gvidas Kulbickas
9
0
0
Šarūnas Juodelis
7
0
0
Mindaugas Juodelis
4
0
0
Jaunius Zimantas
2
0
0
Egidijus Kiburys
2
0
0
Aidas Zorys
1
0
0
Vaidas Liutkus
1
0
0
Antanas Lebidevas
1
0
0
Dainius Vaitkus
0
0
0
Robertas Ringys
0
0
0
Robertas Tranas
0
0
0
Jonas Bitaris
0
0
0
Vitalis Lenkauskas
0
0
0
Gediminas Žvinklys
0
0
0
Vaidas Grikštas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-10
BEGA
1:14
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
2
2015-11-17
FC "AGLUONĖNAI"
2:14
BEGA
3
2015-11-24
BEGA
8:2
LAJM
4
2015-12-01
KPVM
3:11
BEGA
5
2015-12-08
BEGA
10:3
GINDULIAI
6
2015-12-15
KLAIPĖDA CITY-2
2:8
BEGA
7
2016-01-05
MEGLAR
12:5
BEGA
8
2016-01-12
BEGA
5:8
FK "VIENUOLIKĖ"
9
2016-01-20
FM-3
7:19
BEGA
10
2016-01-28
BEGA
3:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
11
2016-02-02
MEMEL
2:9
BEGA
12
2016-02-11
KLAIPĖDA CITY-2
5:5
BEGA
13
2016-02-18
FK "VIENUOLIKĖ"
3:4
BEGA
14
2016-02-26
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
12:6
BEGA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
KLAIPĖDOS FM-1 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK GRANATA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai