BEGA
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
93 (vid. 8.45)
ĮMUŠTA
60 (vid. 5.45)
PRALEISTA
33
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŠimkusRomualdas ŽukauskasGiedrius JuodisGvidas KulbickasŠarūnas Juodelis
62 įvarč.13 įvarč.9 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Šimkus
62
0
0
Romualdas Žukauskas
13
0
0
Giedrius Juodis
9
0
0
Gvidas Kulbickas
9
0
0
Šarūnas Juodelis
7
0
0
Mindaugas Juodelis
4
0
0
Jaunius Zimantas
2
0
0
Egidijus Kiburys
2
0
0
Aidas Zorys
1
0
0
Vaidas Liutkus
1
0
0
Antanas Lebidevas
1
0
0
Dainius Vaitkus
0
0
0
Robertas Ringys
0
0
0
Robertas Tranas
0
0
0
Jonas Bitaris
0
0
0
Vitalis Lenkauskas
0
0
0
Gediminas Žvinklys
0
0
0
Vaidas Grikštas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-10
BEGA
1:14
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
2
2015-11-17
FC "AGLUONĖNAI"
2:14
BEGA
3
2015-11-24
BEGA
8:2
LAJM
4
2015-12-01
KPVM
3:11
BEGA
5
2015-12-08
BEGA
10:3
GINDULIAI
6
2015-12-15
KLAIPĖDA CITY-2
2:8
BEGA
7
2016-01-05
MEGLAR
12:5
BEGA
8
2016-01-12
BEGA
5:8
FK "VIENUOLIKĖ"
9
2016-01-20
FM-3
7:19
BEGA
10
2016-01-28
BEGA
3:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
11
2016-02-02
MEMEL
2:9
BEGA
12
2016-02-11
KLAIPĖDA CITY-2
5:5
BEGA
13
2016-02-18
FK "VIENUOLIKĖ"
3:4
BEGA
14
2016-02-26
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
12:6
BEGA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KFA AKADEMIJA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai