MEGLAR
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
13
TAŠKAI
59 (vid. 5.36)
ĮMUŠTA
82 (vid. 7.45)
PRALEISTA
-23
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Evaldas DargisAudrius PlonisDeividas BalčiūnasNerijus ButkusKasparas Karalis
11 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Evaldas Dargis
11
0
0
Audrius Plonis
9
2
0
Deividas Balčiūnas
7
1
0
Nerijus Butkus
5
0
0
Kasparas Karalis
5
0
0
Artūras Stučys
3
0
0
Vygandas Burškys
3
0
0
Jevgenij Goroška
3
0
0
Pranas Griškevičius
3
0
0
Tadas Drungilas
2
0
0
Ramūnas ČekaviČius
2
0
0
Lukas Šiaulytis
2
0
0
Anton Ščinov
1
0
0
Vykintas Merkelevičius
0
0
0
Aurimas Tamkevičius
0
0
0
Michail Vinogradov
0
0
0
Genadij Loginovič
0
0
0
Lev Gomeniuk
0
0
0
Artūras Liutikas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-13
MEGLAR
8:10
KPVM
2
2015-11-20
KLAIPĖDOS POLICIJA
7:1
MEGLAR
3
2015-11-26
MEGLAR
4:6
GINDULIAI
4
2015-12-03
MEMEL
6:6
MEGLAR
5
2015-12-11
MEGLAR
3:8
KLAIPĖDA CITY-2
6
2015-12-17
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
16:4
MEGLAR
7
2016-01-05
MEGLAR
12:5
BEGA
8
2016-01-14
FC "AGLUONĖNAI"
7:8
MEGLAR
9
2016-01-23
MEGLAR
1:13
FK "VIENUOLIKĖ"
10
2016-01-29
LAJM
0:3
MEGLAR
11
2016-02-03
MEGLAR
9:4
FM-3

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FC SUOLIUKAS - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. KRANTONA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0