MEMEL
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
46 (vid. 4.18)
ĮMUŠTA
76 (vid. 6.91)
PRALEISTA
-30
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Viktoras PrudnikovasTadas BaronasRafael MesropyanRoman FokinMatas Savickis
9 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Viktoras Prudnikovas
9
0
0
Tadas Baronas
7
0
0
Rafael Mesropyan
4
0
0
Roman Fokin
4
1
0
Matas Savickis
4
0
0
Viktor Kukšinov
3
0
0
Aleksandr Kuliš
3
0
0
Mantas Kijauskas
3
0
0
Valera Aliakin
2
1
0
Aleksandr Truš
2
0
0
Artūr Ustinov
2
0
0
Vitalij Liubarskij
1
0
0
Artūr Novičenko
0
0
0
Maksim Bondarev
0
0
0
Romanas Gudlekis
0
0
0
Pavel Dutko
0
0
0
Pavel Truš
0
0
0
Raimondas Varnas
0
0
0
Ignas Kvedaras
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
FK "VIENUOLIKĖ"
10:3
MEMEL
2
2015-11-18
MEMEL
8:2
FM-3
3
2015-11-28
KLAIPĖDOS POLICIJA
10:5
MEMEL
4
2015-12-03
MEMEL
6:6
MEGLAR
5
2015-12-10
MEMEL
4:10
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
6
2015-12-17
FC "AGLUONĖNAI"
6:4
MEMEL
7
2016-01-07
MEMEL
8:2
LAJM
8
2016-01-15
KPVM
6:2
MEMEL
9
2016-01-19
MEMEL
4:6
GINDULIAI
10
2016-01-29
KLAIPĖDA CITY-2
9:0
MEMEL
11
2016-02-02
MEMEL
2:9
BEGA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai