Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
14
2016-02-26
FK "VIENUOLIKĖ" 10:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
14
2016-02-26
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA 12:6 BEGA
13
2016-02-18
FK "VIENUOLIKĖ" 3:4 BEGA
13
2016-02-18
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA 8:3 KLAIPĖDOS POLICIJA
12
2016-02-11
KLAIPĖDA CITY-2 5:5 BEGA
12
2016-02-09
KLAIPĖDOS POLICIJA 2:2 KPVM
12
2016-02-05
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA 7:1 KLAIPĖDA CITY-2
11
2016-02-05
KLAIPĖDOS POLICIJA 4:8 FK "VIENUOLIKĖ"
11
2016-02-04
FC "AGLUONĖNAI" 1:12 GINDULIAI
11
2016-02-04
LAJM 7:11 KPVM
11
2016-02-03
MEGLAR 9:4 FM-3
11
2016-02-02
MEMEL 2:9 BEGA
10
2016-01-29
GINDULIAI 4:8 KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
10
2016-01-29
KLAIPĖDA CITY-2 9:0 MEMEL
10
2016-01-29
LAJM 0:3 MEGLAR
10
2016-01-28
BEGA 3:5 KLAIPĖDOS POLICIJA
10
2016-01-28
KPVM 17:4 FC "AGLUONĖNAI"
10
2016-01-27
FK "VIENUOLIKĖ" 7:4 FM-3
9
2016-01-23
MEGLAR 1:13 FK "VIENUOLIKĖ"
9
2016-01-22
KLAIPĖDOS POLICIJA 3:0 KLAIPĖDA CITY-2
9
2016-01-21
FC "AGLUONĖNAI" 2:2 LAJM
9
2016-01-21
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA 7:2 KPVM
9
2016-01-20
FM-3 7:19 BEGA
9
2016-01-19
MEMEL 4:6 GINDULIAI
8
2016-01-15
KPVM 6:2 MEMEL
8
2016-01-15
GINDULIAI 3:7 KLAIPĖDOS POLICIJA
8
2016-01-14
FC "AGLUONĖNAI" 7:8 MEGLAR
8
2016-01-14
LAJM 4:16 KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
8
2016-01-12
BEGA 5:8 FK "VIENUOLIKĖ"
7
2016-01-12
KLAIPĖDOS POLICIJA 3:11 KPVM
8
2016-01-11
KLAIPĖDA CITY-2 15:2 FM-3
7
2016-01-08
FK "VIENUOLIKĖ" 5:6 KLAIPĖDA CITY-2
7
2016-01-07
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA 16:1 FC "AGLUONĖNAI"
7
2016-01-07
MEMEL 8:2 LAJM
7
2016-01-06
FM-3 3:14 GINDULIAI
7
2016-01-05
MEGLAR 12:5 BEGA
6
2015-12-18
LAJM 6:8 KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2015-12-18
GINDULIAI 5:9 FK "VIENUOLIKĖ"
6
2015-12-17
FC "AGLUONĖNAI" 6:4 MEMEL
6
2015-12-17
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA 16:4 MEGLAR
6
2015-12-16
FM-3 5:15 KPVM
6
2015-12-15
KLAIPĖDA CITY-2 2:8 BEGA
5
2015-12-11
MEGLAR 3:8 KLAIPĖDA CITY-2
5
2015-12-11
FK "VIENUOLIKĖ" 10:5 KPVM
5
2015-12-10
KLAIPĖDOS POLICIJA 6:4 FC "AGLUONĖNAI"
5
2015-12-10
MEMEL 4:10 KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
5
2015-12-09
FM-3 5:7 LAJM
5
2015-12-08
BEGA 10:3 GINDULIAI
4
2015-12-04
GINDULIAI 5:5 KLAIPĖDA CITY-2
4
2015-12-04
LAJM 2:4 FK "VIENUOLIKĖ"
4
2015-12-03
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA 17:6 KLAIPĖDOS POLICIJA
4
2015-12-03
MEMEL 6:6 MEGLAR
4
2015-12-02
FC "AGLUONĖNAI" 4:6 FM-3
4
2015-12-01
KPVM 3:11 BEGA
3
2015-11-28
KLAIPĖDOS POLICIJA 10:5 MEMEL
3
2015-11-27
KLAIPĖDA CITY-2 7:4 KPVM
3
2015-11-26
MEGLAR 4:6 GINDULIAI
3
2015-11-26
FK "VIENUOLIKĖ" 9:1 FC "AGLUONĖNAI"
3
2015-11-25
FM-3 5:20 KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
3
2015-11-24
BEGA 8:2 LAJM
2
2015-11-20
LAJM 2:9 KLAIPĖDA CITY-2
2
2015-11-20
KLAIPĖDOS POLICIJA 7:1 MEGLAR
2
2015-11-19
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA 1:4 FK "VIENUOLIKĖ"
2
2015-11-19
KPVM 9:1 GINDULIAI
2
2015-11-18
MEMEL 8:2 FM-3
2
2015-11-17
FC "AGLUONĖNAI" 2:14 BEGA
1
2015-11-13
KLAIPĖDA CITY-2 9:1 FC "AGLUONĖNAI"
1
2015-11-13
MEGLAR 8:10 KPVM
1
2015-11-12
GINDULIAI 1:1 LAJM
1
2015-11-12
FK "VIENUOLIKĖ" 10:3 MEMEL
1
2015-11-11
FM-3 2:6 KLAIPĖDOS POLICIJA
1
2015-11-10
BEGA 1:14 KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai