2015-11-20, 2 turas.
Vieta: KU salėTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Aidas Mazalas
TITANIC 3:4 KUSK
(0:2)
TITANIC
Rungtynių eiga
KUSK
Aleksandr Orinka
Martynas Mankus
Andrius Piekus
Viktor Zujev
Nerijus Jurkaitis
Darius Gritkus
Kiril Čiupalov
Denis Denikajev
Giedrius Zeniauskas
18 min. 0:1
Algimantas Bačianskis
25 min. 0:2
Karolis Kelpšas
Giedrius Zeniauskas
27 min. 1:2
Nerijus Jurkaitis
28 min. 2:2
41 min. 2:3
Algimantas Bačianskis
Nerijus Jurkaitis
42 min. 3:3
50 min. 3:4
Algimantas Bačianskis
Martynas Draukšas
Simas Juška
Aidas Capas
Arnoldas Nausėdas
Andrius Marcinkevičius
Karolis Kelpšas
Algimantas Bačianskis
Eimantas Rudavičius
Simonas Alsys
Giedrius Kurpeikis
Paulius Juška
Audrius Vitkauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Karolis Kelpšas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai