2015-11-11, 1 turas.
Vieta: KU salėTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Eugenijus Starostinas
KUSK 3:12 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
(1:6)
KUSK
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Martynas Draukšas
Simas Juška
Aidas Capas
Arnoldas Nausėdas
Andrius Marcinkevičius
Karolis Kelpšas
Algimantas Bačianskis
Eimantas Rudavičius
Simonas Alsys
Giedrius Kupreikis
Audrius Vitkauskas
Darius Paldauskas
Karolis Kelpšas
2 min. 1:0
3 min. 1:1
Kęstutis Ivaškevičius
11 min. 1:2
Ernestas Razonas
18 min. 1:3
Aurimas Skurdelis
19 min. 1:4
Aurimas Skurdelis
21 min. 1:5
Ernestas Razonas
21 min. 1:6
Edmundas Zakaras
29 min. 1:7
Donatas Surblys
32 min. 1:8
Audrius Tolis
Andrius Marcinkevičius
33 min. 2:8
36 min. 2:9
Kęstutis Ivaškevičius
40 min. 2:10
Žilvinas Kymantas
42 min. 3:10
Įvartis į savo vartus
44 min. 3:11
Donatas Surblys
47 min. 3:12
Žilvinas Kymantas
Liudvikas Valius
Edmundas Zakaras
Donatas Surblys
Ernestas Razonas
Audrius Tolis
Aurimas Skurdelis
Tomas Tamošauskas
Robertas Šalkauskas
Edgaras Lukoševičius
Kęstutis Ivaškevičius
Žilvinas Kymantas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.15
KLAIPĖDA CITY B - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.15
KLAIPĖDA CITY - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
7. FK GIRULIAI 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 1 3
2. KLAIPĖDA CITY B 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. KLAIPĖDOS FM-1 1 1
5. FC SUOLIUKAS 1 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0