2015-12-09, 5 turas.
Vieta: KU salėTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Tomas Lavrinavičius
KUSK 6:5 PM "ARARAT"
(4:2)
KUSK
Rungtynių eiga
PM "ARARAT"
Martynas Draukšas
Simas Juška
Aidas Capas
Arnoldas Nausėdas
Andrius Marcinkevičius
Karolis Kelpšas
Algimantas Bačianskis
Eimantas Rudavičius
Simonas Alsys
Giedrius Kurpeikis
Audrius Vitkauskas
Gediminas Strikys
11 min. 0:1
Arūnas Šeškus
Eimantas Rudavičius
14 min. 1:1
Karolis Kelpšas
16 min. 2:1
Karolis Kelpšas
17 min. 3:1
19 min. 3:2
Andrius Gedgaudas
Arnoldas Nausėdas
24 min. 4:2
Andrius Marcinkevičius
28 min. 5:2
29 min. 5:3
Justas Milius
30 min. 5:4 (6 m.)
Andrius Gedgaudas
37 min. 5:5
Robertas Šmitas
Aidas Capas
46 min. 6:5
Sigitas Gujis
Deivydas Surblys
Gevork Arakelian
Arūnas Šeškus
Tadas Kazlauskas
Andrius Gedgaudas
Paulius Lapas
Robertas Šmitas
Justas Milius
Tadas Vitkauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Andrius Gedgaudas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. FK JAKAI 3 4
3. KLAIPĖDOS FM 2 3
4. LCC MOOSE FC 3 3
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai