2016-01-15, 8 turas.
Vieta: KU salėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Martynas Viluckas
SAKUONA-PLIKIAI 7:18 KUSK
(4:9)
SAKUONA-PLIKIAI
Rungtynių eiga
KUSK
Marius Nausėdas
Aurimas Peištaras
Deividas Peištaras
Edgaras Jokubaitis
Edas Skyrius
Mindaugas Žemaitaitis
Edas Skyrius
3 min. 1:0
3 min. 1:1
Aidas Capas
3 min. 1:2
Aidas Capas
10 min. 1:3
Arnoldas Nausėdas
11 min. 1:4
Arnoldas Nausėdas
Mindaugas Žemaitaitis
14 min. 2:4
Edgaras Jokubaitis
15 min. 3:4
Edgaras Jokubaitis
16 min. 4:4
18 min. 4:5
Andrius Marcinkevičius
19 min. 4:6
Algimantas Bačianskis
20 min. 4:7
Algimantas Bačianskis
24 min. 4:8
Arnoldas Nausėdas
25 min. 4:9
Andrius Marcinkevičius
Edgaras Jokubaitis
28 min. 5:9
29 min. 5:10
Arnoldas Nausėdas
32 min. 5:11
Karolis Kelpšas
Deividas Peištaras
34 min. 6:11
Mindaugas Žemaitaitis
36 min. 7:11
40 min. 7:12
Giedrius Kurpeikis
41 min. 7:13
Arnoldas Nausėdas
41 min. 7:14
Simas Juška
45 min. 7:15
Simonas Alsys
46 min. 7:16
Simas Juška
48 min. 7:17
Arnoldas Nausėdas
50 min. 7:18
Simas Juška
Martynas Draukšas
Simas Juška
Aidas Capas
Arnoldas Nausėdas
Andrius Marcinkevičius
Karolis Kelpšas
Algimantas Bačianskis
Eimantas Rudavičius
Simonas Alsys
Giedrius Kurpeikis
Audrius Vitkauskas
Gediminas Strikys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Giedrius Kurpeikis, Edgaras Jokubaitis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.15
KLAIPĖDA CITY B - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.15
KLAIPĖDA CITY - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
7. FK GIRULIAI 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 1 3
2. KLAIPĖDA CITY B 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. KLAIPĖDOS FM-1 1 1
5. FC SUOLIUKAS 1 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0