2016-01-28, 10 turas.
Vieta: Žaidimų ir Sporto SalėTeisėjai: Edmundas Gaigalas, Saulius Atmanavičius
SAKUONA-PLIKIAI 4:7 TITANIC
(2:4)
SAKUONA-PLIKIAI
Rungtynių eiga
TITANIC
Kostas Skarbalius
Aurimas Peištaras
Deividas Peištaras
Ričardas Kaminskas
Artūras Mosejevas
Tadas Balčiūnas
Edgaras Jokubaitis
Edas Skyrius
Mindaugas Žemaitaitis
Įvartis į savo vartus
8 min. 0:1
Edgaras Jokubaitis
15 min. 1:1
17 min. 1:2
Darius Gritkus
19 min. 1:3
Martynas Mankus
Edas Skyrius
19 min. 2:3
25 min. 2:4
Nerijus Jurkaitis
Edgaras Jokubaitis
27 min. 3:4
27 min. 3:5
Mantas Kirila
44 min. 3:6
Nerijus Jurkaitis
47 min. 3:7
Nerijus Jurkaitis
Edgaras Jokubaitis
50 min. 4:7
Giedrius Zeniauskas
Audrius Šopis
Martynas Mankus
Mantas Kirila
Andrius Piekus
Viktor Zujev
Nerijus Jurkaitis
Darius Gritkus
Kiril Čiupalov

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mindaugas Žemaitaitis, Kostas Skarbalius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai