2016-02-04, 11 turas.
Vieta: Žaidimų ir Sporto SalėTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Aidas Mazalas
NAUTICA 7:4 KUSK
(3:2)
NAUTICA
Rungtynių eiga
KUSK
Artiom Korotkich
Mark Rybakov
Maksim Jegorov
German Jezerskij
Andrius Jotko
Edmundas Gaigalas
Vytas Kurmis
Aleksandr Nikolajenko
Artiom Jerošenko
Marsel Balasanov
Maksim Jegorov
1 min. 1:0
German Jezerskij
13 min. 2:0
Andrius Jotko
15 min. 3:0
16 min. 3:1
Gediminas Strikys
20 min. 3:2
Aidas Capas
Maksim Jegorov
27 min. 4:2
Andrius Jotko
40 min. 5:2
42 min. 5:3
Eimantas Rudavičius
Maksim Jegorov
44 min. 6:3
Marsel Balasanov
48 min. 7:3
50 min. 7:4
Karolis Kelpšas
Martynas Draukšas
Simas Juška
Aidas Capas
Arnoldas Nausėdas
Karolis Kelpšas
Eimantas Rudavičius
Simonas Alsys
Giedrius Kurpeikis
Audrius Vitkauskas
Gediminas Strikys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Maksim Jegorov, Simas Juška, Aidas Capas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0