2015-12-02, 4 turas.
Vieta: LCC salėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Ernestas Kemėža
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4:9 LCC MOOSE FC
(2:4)
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Rungtynių eiga
LCC MOOSE FC
Ignas Neimontas
Jevgenij Bulbenkov
Ruslan Ašurov
Donatas Stankevičius
Ilja Petrov
Edgaras Stalmokas
Justas Vainikaitis
Lukas Karulaitis
Andrius Jonkus
Pogos Karapetian
Jevgenij Bulbenkov
11 min. 1:0
12 min. 1:1
Dan Negreata
14 min. 1:2
Denis Godzin
Ilja Petrov
15 min. 2:2
21 min. 2:3
Denis Godzin
Įvartis į savo vartus
24 min. 2:4
29 min. 2:5
Edvardas Bacevičius
31 min. 2:6
Ben Schoniger
Edgaras Stalmokas
36 min. 3:6
39 min. 3:7
Deividas Gibeza
41 min. 3:8
Daniil Dudukalov
Ilja Petrov
47 min. 4:8
49 min. 4:9
Sherali Aimudarov
Borys Kravchuk
Edvardas Bacevičius
Dan Negreata
Deinis Godzin
Sherali Aimuradov
Erik Dudik
Martynas Bučas
Daniil Dudukalov
Alexander Shargu
Deivydas Gibeza
Ben Schoniger
Stanford Phiri
Serhil Opolskyi
Jonathah Voth

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Jevgenij Bulbenkov.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai