2015-12-03, 4 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Paulius Selezniovas
FC "SUOLIUKAS" 5:8 AGRpakas-SENDVARIS
(3:1)
FC "SUOLIUKAS"
Rungtynių eiga
AGRpakas-SENDVARIS
Alex Rubel
Andrej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Sergej Smyslov
Ejike Nnamdi Nwosu
Aleksandr Šipulia
Aleksandr Gorianoj
Andrej Smyslov
2 min. 1:0
Edgaras Dorogavcev
5 min. 2:0
Edgaras Dorogavcev
12 min. 3:0
15 min. 3:1 (6 m.)
Karolis Tendys
Andrej Smyslov
30 min. 4:1
33 min. 4:2
Sergėjus Bačko
36 min. 4:3
Edvardas Kalinovas
Sergej Smyslov
38 min. 5:3
38 min. 5:4
Benas Alseika
39 min. 5:5
Benas Alseika
40 min. 5:6
Edvardas Kalinovas
44 min. 5:7 (10 m.)
Benas Alseika
48 min. 5:8
Sergėjus Bačko
Mindaugas Seminavičius
Sergėjus Bačko
Karolis Tendys
Benas Alseika
Robertas Gudas
Ovidijus Musulas
Simas Pranauskas
Marius Bukauskas
Edvardas Kalinovas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mindaugas Seminavičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai