2015-12-08, 5 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Audrius Žuta, Paulius Selezniovas
VAKARŲ FRONTAS 9:4 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
(5:1)
VAKARŲ FRONTAS
Rungtynių eiga
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Saulius Beinartas
Romas Stonys
Vaidotas Juškus
Aldas Žernys
Marius Eibutis
Arūnas Beinartas
Henrikas Daublys
Linas Skipitis
Vaidas Janulionis
Romas Stonys
4 min. 1:0
Linas Skipitis
10 min. 2:0
Linas Skipitis
15 min. 3:0
Henrikas Daublys
18 min. 4:0
Aldas Žernys
23 min. 5:0
24 min. 5:1
Donatas Stankevičius
28 min. 5:2
Donatas Stankevičius
Romas Stonys
30 min. 6:2
Aldas Žernys
32 min. 7:2
Aldas Žernys
38 min. 8:2 (6 m.)
41 min. 8:3
Dovydas Zakrevskij
Aldas Žernys
42 min. 9:3
50 min. 9:4
Ilja Petrov
Jevgenij Bulbenkov
Ruslan Ašurov
Donatas Stankevičius
Ilja Petrov
Justas Vainikaitis
Lukas Karulaitis
Andrius Jonkus
Dovydas Zakrevskij

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Donatas Stankevičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-1 - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai