2016-01-07, 7 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Audrius Žuta, Orestas Abramavičius
AGRpakas-SENDVARIS 4:19 MIŠKO PASAKA
(2:13)
AGRpakas-SENDVARIS
Rungtynių eiga
MIŠKO PASAKA
Mindaugas Seminavičius
Tadas Jurkus
Benas Alseika
Robertas Gudas
Ovidijus Musulas
Simas Pranauskas
Marius Bukauskas
2 min. 0:1
Deividas Lukošius
2 min. 0:2
Deividas Lukošius
3 min. 0:3
Deividas Lukošius
5 min. 0:4
Aivaras Lukošius
7 min. 0:5
Deividas Lukošius
9 min. 0:6
Tadas Raštikis
11 min. 0:7
Vilius Jarmalavičius
13 min. 0:8
Deividas Lukošius
14 min. 0:9
Dovidas Paliulis
16 min. 0:10
Deividas Lukošius
18 min. 0:11
Aivaras Lukošius
19 min. 0:12
Tadas Raštikis
Benas Alseika
22 min. 1:12
Benas Alseika
24 min. 2:12
25 min. 2:13
Deividas Lukošius
26 min. 2:14
Dovidas Paliulis
27 min. 2:15
Deividas Lukošius
28 min. 2:16
Aivaras Lukošius
Benas Alseika
37 min. 3:16
Tadas Jurkus
43 min. 4:16
44 min. 4:17
Aivaras Lukošius
49 min. 4:18
Aivaras Lukošius
50 min. 4:19
Kęstutis Putys
Andrius Gecas
Edgaras Žemaitaitis
Kęstutis Putys
Vilius Jarmalavičius
Kazimieras Žutautas
Dovidas Paliulis
Aivaras Lukošius
Deividas Lukošius
Tadas Raštikis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Tadas Jurkus, Benas Alseika.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0