2016-01-13, 8 turas.
Vieta: FM salėTeisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas
FM-97 5:10 FC "SUOLIUKAS"
(1:3)
FM-97
Rungtynių eiga
FC "SUOLIUKAS"
Liudvikas Alminas
Arnas Anužis
Vilius Žiobakas
Lukas Beneta
Bronius Jašinskas
Šarūnas Bačko
Rokas Mickūnas
3 min. 0:1
Edgaras Dorogavcev
8 min. 0:2
Sergej Smyslov
17 min. 0:3
Sergej Smyslov
Šarūnas Bačko
25 min. 1:3
26 min. 1:4
Edgaras Dorogavcev
Bronius Jašinskas
28 min. 2:4
28 min. 2:5
Edgaras Dorogavcev
30 min. 2:6
Edgaras Dorogavcev
Vilius Žiobakas
32 min. 3:6
Bronius Jašinskas
32 min. 4:6
37 min. 4:7
Edgaras Dorogavcev
46 min. 4:8
Aleksandr Šipulia
Lukas Beneta
47 min. 5:8
47 min. 5:9
Edgaras Dorogavcev
50 min. 5:10
Edgaras Dorogavcev
Alex Rubel
Edgar Dorogavcev
Sergej Smyslov
Ejike Nnamdi Nwosu
Aleksandr Šipulia
Aleksandr Gorianoj

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
FK ŽEBENKŠTIS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
KRANTONA - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
12 turas.

20.30
MEMEL - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. FK VIENUOLIKĖ 6 10
6. ELVITRANSA 5 9
7. LCC MOOSE FC 5 9
8. FC SUOLIUKAS 5 8
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai