2016-01-15, 8 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Orestas Abramavičius
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 13:8 AGRpakas-SENDVARIS
(6:4)
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Rungtynių eiga
AGRpakas-SENDVARIS
Ignas Neimontas
Ruslan Ašurov
Donatas Stankevičius
Ilja Petrov
Edgaras Stalmokas
Justas Vainikaitis
Lukas Karulaitis
Dovydas Zakrevskij
3 min. 0:1
Tadas Jurkus
5 min. 0:2
Karolis Tendys
Edgaras Stalmokas
7 min. 1:2
Edgaras Stalmokas
9 min. 2:2
Donatas Stankevičius
13 min. 3:2
14 min. 3:3
Karolis Tendys
Donatas Stankevičius
15 min. 4:3
Donatas Stankevičius
19 min. 5:3
Donatas Stankevičius
20 min. 6:3
21 min. 6:4
Tadas Jurkus
28 min. 6:5
Tadas Jurkus
Edgaras Stalmokas
29 min. 7:5
Ruslan Ašurov
35 min. 8:5
Edgaras Stalmokas
35 min. 9:5
Donatas Stankevičius
37 min. 10:5
39 min. 10:6
Tadas Jurkus
Justas Vainikaitis
41 min. 11:6
42 min. 11:7
Benas Alseika
Lukas Karulaitis
42 min. 12:7
Lukas Karulaitis
48 min. 13:7
50 min. 13:8
Remigijus Vaitkevičius
Mindaugas Seminavičius
Serg ėjus Bačko
Remigijus Vaitkevičius
Karolis Tendys
Tadas Jurkus
Benas Alseika
Simas Pranauskas
Marius Bukauskas
Martynas Bačko

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Simas Pranauskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
13 turas.

20.15
KRANTONA - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai